07 بهمن 1398/ ۰۲ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 69469
1398,پنجشنبه 21 شهريور12:04
اشتراک گذاری در:
عکس روز

هلاکت عامل ترور برادر رهبر انصارالله یمن


وزارت کشور دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که مجری اصلی عملیات ترور برادر رهبر انصارالله را طی یک عملیات امنیتی و اطلاعاتی منحصر به فرد از پای درآورده است.

وزارت کشور یمن، چهارشنبه اعلام کرد که «محمد علی قاید ضاوی» (54ساله) که مجری اصلی جنایت ترور «ابراهیم بدرالدین الحوثی» برادر رهبر انصارالله را از پای درآورده است.

 وزارت کشور یمن در بیانیه خود تصریح کرد: دستگاه امنیتی در شامگاه سه‌شنبه دهم ماه محرم (مصادف با 10 سپتامبر 2019) راس ساعت 7:24 طی یک عملیات امنیتی و اطلاعاتی منحصر به فرد در عمق مناطق تحت اشغال دشمن در شهر مأرب موفق شد عامل ترور شهید الحوثی را از پای درآورد.

این بیانیه افزود این عملیات منحصر به فرد به کشته شدن محمد علی قاید ضاوی، مجری اصلی جنایت ترور شهید ابراهیم بدرالدین الحوثی و محافظش «محمد حسن قاسم البدر» منجر شد.

وزارت کشور یمن تأکید کرد، تحقیقات و اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد که عامل ترور با استخبارات عربستان سعودی در ارتباط بود و این کشور عامل اصلی ترور برادر رهبر انصارالله یمن و محافظ او است.

این وزارتخانه در بیانیه خود افزود: «به ملت یمن تأکید می‌کنیم که( نیروهای) دستگاه امنیتی می‌توانند به عمق مناطق تحت اشغالی و کنترل متجاوزان، که عناصر جنایتکار و اجیر شده آنجا را مامنی برای پنهان شدن تصور می‌کنند، نفوذ کرده و جنایتکاران را به سزای اعمال خود برسانند.»

این وزارتخانه همچنین قول داده به زودی سرنوشت بقیه عاملان جنایت ترور شهید ابراهیم الحوثی و کسانی را در این ترور دست داشتند، برملا کند.

جنبش انصارالله در هجدهم مرداد گذشته خبر شهادت ابراهیم بدرالدین الحوثی به‌دست مزدوران آمریکا و رژیم سعودی را اعلام کرد


منبع : افکارنیوز


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.