شناسه خبر : 69486
شنبه 23 شهريور 1398 , 14:40
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شهادت جانباز نخاعی خمینی شهری

جانباز نخاعی ۷۰درصد «حسین غفوری» از خمینی شهر اصفهان پس از سال ها مجاهدت و صبر، به خیل کاروان شهدا پیوست.

فاش نیوز - جانباز نخاعی "حسین غفوری" از خمینی شهر اصفهان پس از سال ها مجاهدت و صبر، روز گذشته جمعه مورخ 22 شهریور ماه بر اثر عوارض ناشی از مجروحیت به خیل کاروان شهدا پیوست.

"حسین غفوری" جانبازی عارف، فعال و کوشا، موفق و شاکر و تسلیم بود.

وی در اثر فشار بیماری و دردها در هنگام شهادت بسیار لاغر و نحیف شده بود اما هیچ چیز جز رضا در وجود، چهره و کلام او دیده نمی‌شد.

سرانجام وی دیروز جمعه به یاران شهیدش پیوست.

گفتنی است حسین غفوری متولد محله اسفریز خمینی‌شهر در اسفندماه ۶۱ در جبهه‌های حق علیه باطل در سن ۱۷ سالگی بر اثر اصابت تیر از ناحیه نخاع با ۷۰ درصد مجروحیت جانباز شد.

https://cdn.isna.ir/d/2019/09/14/3/57942547.jpg

وی که دانش‌آموخته رشته تاریخ بود از سال ۸۰ در دانشگاه آزاد واحد خمینی‌شهر تدریس می‌کرد. در سال ۸۵ در سومین انتخابات شورای اسلامی شهر خمینی‌شهر شرکت کرد و به مدت دو سال رییس شورای اسلامی شهر بود.

وی همچنین در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر به عنوان نایب رئیس شورای اسلامی، منتخب اعضای شورا بود. حسین غفوری از سال ۸۸ به عنوان مدیر مسئول دوهفته‌نامه فرصت به فعالیت خود ادامه داد.

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
.خدا رحمت کند ایشان را ومقامشان متعالی باد .
وصبرواجر دهد به خانواده محترمشان .
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi