شناسه خبر : 69487
شنبه 23 شهريور 1398 , 12:34
اشتراک گذاری در :
عکس روز

یزید زمان از نگاه نشریه آمریگایی!

یک نشریه آمریکایی، ولی‌عهد فعلی عربستان را با «یزید بن‌ معاویه» مقایسه کردهاست.

نشریه «نشنال اینترست» در یادداشتی با عنوان «قمار بزرگ عربستان سعودی» حکومت فعلی ریاض را با حکومت بنی امیه در زمان وقوع حادثه کربلا(در سال ۶۱ هـ.قمری) مقایسه کرده و گفته به نظر می‌رسد که «محمد بن سلمان» با توجه به اقدامات نابخردانه خود وارث فعلی یزید بن معاویه در زمان امامت امام حسین -علیه السلام- است.

منبع: تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام ، بسیار تعجب آور است که یک نشریه خارجی معنی و مفهوم یزید و عظمت امام حسین (ع) را درک کرده اما با کمال تاسف عده ای از مسئولان حتی از یزید و بن سلمان پست تر هستند که اعمالشان به مراتب بدتر از یزید و شمر و نمرود و فرعون است.
آنها هرگز به خداوند ایمان نداشتند و تمام عمر راه کفر طی کردند اما برخی مسئولان بعد از ایمان آوردن راه کفر را پیش گرفتند که به مراتب بدتر از کفار صدر اسلام هستند.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi