24 مهر 1398/ ۱۷ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 69494
1398,شنبه 23 شهريور10:38
اشتراک گذاری در:
عکس روز

قلع و قمع جدید "نام شهدا" از خیابان‌ها توسط شهرداری تهران! + تصاویر


در اقدام جدید شهرداری تهران در برخی از محلات از جمله منطقه ۱۶ نام شهیدان از جمله شهید اسلامی، شهید تقوی، شهید صفیاری، شهید اکبری، شهید غیوری و شهید شعبانیان از معابر حذف شده است!

در اقدام جدید شهرداری تهران در برخی از محلات از جمله منطقه ۱۶ نام شهیدان از جمله شهید اسلامی، شهید تقوی، شهید صفیاری، شهید اکبری، شهید غیوری و شهید شعبانیان از معابر حذف شده است!

قلع و قمع جدید "نام شهدا" از خیابان‌ها توسط شهرداری تهران! + تصاویر

چندی است که اخباری مبنی بر حذف نام شهدا از معابر شهر تهران در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار است و  متاسفانه نام شهدا در برخی از کوچه‌ها و معابری پایتخت حذف شده است.

جریان حذف نام شهدا از معابر شهر تهران در حالی کلید خورده که بسیاری از شهروندان و کاربران فضای مجازی نسبت به آن واکنش نشان داده‌اند و از مسئولان شهری درخواست کرده‌اند که نسبت به این موضوع ورود جدی پیدا کنند و با خاطیان برخورد کنند.

پس از رسانه‌ای شدن خبر حذف نام شهدا از برخی از معابر شهر تهران در رسانه‌ها انتطار می‌رفت که اعضای شورای شهر تهران لااقل نسبت به این موضوع همان واکنشی را نشان دهند که نسبت به سرقت رفتن مجسمه‌ها داشتند اما هیچ یک از اعضای شورای شهر تهران تا به امروز واکنشی را به آن نداشتند!

آغاز حذف نام شهدا از برخی از کوچه‌ها و خیابان‌ها در منطقه یک کلید خورد و در حال حاضر نیز در برخی معابر  مناطق 16، 12 و... ادامه دارد؛ موضوعی که با اعتراض شدید شهروندان  و خانواده‌های شهدا قرار گرفته است اما همچنان اعضای شورای شهر تهران نسبت به این موضوع بی تفاوت هستند.

در اقدام جدید شهرداری تهران در برخی از محلات از جمله منطقه 16 نام شهیدان از جمله شهید اسلامی، شهید تقوی، شهید صفیاری، شهید اکبری، شهید غیوری و شهید شعبانیان از معابر حذف شده است همچنین در منطقه 12 نیز نام شهید نمازی، شهید عباسی و شهید معزی حذف شده است.

اما علت این حجم از عناد و مخالفت شهرداری تهران با نام شهدا چیست؟! این سؤالی است که مسئولان شهرداری و شورای شهر تهران باید پاسخگوی آن به شهروندان تهرانی باشند.

 


منبع : تسنیم


شهرداری     شهدا     ایثارگران     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
یک جانباز
1398/06/23 - 11:15
به نظرم اینطوری بهتر در حافظه مردم می مونه عنوان کوتاه تر و البته ماندگار تر بهتر از عنوان طولانی و غیر قابل استفاده است. به هر حال نام شهید مهمه که حفظ شده و در ادامه با تکرارش به یک نام جاودانه تبدیل میشه اگر چه شهید در دل تاریخ ثبت شده است.

Reply
no
0
yes
0
1398/06/23 - 13:47
سلام ، هیچگونه بهانه گیری وجود ندارد این قشر از مسئولین با قدرتهای مادی و معنوی نظام اسلامی ضدیت دارند و تلاش میکنند تا اجانب بر کشور و مردم مسلط شوند. ظاهرا اختلاسهای هزاران میلیاردی در مقابل مبالغ و تسهیلاتی که از اجانب دریافت کردند بسیار ناچیز است که حاضر شدند بطور علنی با ارمانهای نظام اسلامی و مردم ضدیت کنند اما در نهایت عمرشان بسر رسیده و دستشان رو شده زیرا مردم با فریبهای ایشان آشنا و شدند بنابراین تعدادی انگشت شمار که با کمک دشمنان و رسانه های بیگانه مردم را فریب دادند و بیت المال را غارت کردند و از هرگونه صدمه به کشور و مردم کوتاهی نکردند و در خیالات و توهمات پوچ مقابل اسلام و مسلمین قرار گرفتند چقدر دوام دارند امیدواریم به زودی همگی سرنگون و در اراده مردم مستهلک و نابود شوند. ان شاالله

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.