02 اسفند 1398/ ۲۷ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 69509
1398,شنبه 23 شهريور15:20
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تاکید سردار سلیمانی بر توسعه راهیان‌نور


فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: توسعه کمی و کیفی راهیان نور از مطالبات جدی قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج است.

تاکید سردار سلیمانی بر توسعه کمی و کیفی راهیان‌نور

‌سردار یعقوب سلیمانی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج و هیأت همراه طی سفر به یادمان‌های دفاع مقدس در جنوب و غرب کشور، با استاندار خوزستان و فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) دیدار کرد.

وی ضمن بازدید از برخی یادمان‌های دفاع مقدس و اردوگاه‌های راهیان نور در خوزستان، در دیدار با فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) بر استفاده از همه ظرفیت‌ها و هم افزایی در خصوص ارتقاء محتوا و اثربخشی راهیان نور تاکید کرد.

همچنین سردار سلیمانی طی سفر به استان کرمانشاه، از یادمان‌های دفاع مقدس و اردوگاه‌های این استان بازدید کرد و با مسئولین استان در رابطه با راهیان نور غرب گفت‌وگو داشت و در بازدید از مرز خسروی، موضوع تردد زائرین اربعین حسینی از این پایانه را ارزیابی کرد.

وی طی بازدید از مناطق عملیاتی غرب کشور گفت: برگزاری جلسات ماهیانه در استان‌ها توسط فرماندهان سپاه‌ها با موضوع توسعه کمی و کیفی راهیان نور و رایزنی مداوم با استانداران و مسئولین استانی برای پشتیبانی از این برنامه اثرگذار، از مطالبات جدی قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج است.

انتهای پیام/ 131

 


منبع : دفاع پرس


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.