08 اسفند 1398/ ۰۴ رجب ۱۴۴۱
شناسه خبر : 69562
1398,سه شنبه 26 شهريور11:05
اشتراک گذاری در:
عکس روز

پیگیری ویژه استاندار کرمانشاه برای رفع مشکلات جانبازان نخاعی


در نشست استاندار کرمانشاه با بهرام قصابیان مسئول انجمن جانبازان نخاعی کرمانشاه، مشکلات بیمه ای و خدمات درمانی جانبازان را با استاندار در میان گذاشت و مهندس بازوند قول پیگیری داد.

پیگیری ویژه استاندار کرمانشاه برای رفع مشکلات جانبازان نخاعی

فاش نیوز - استاندار کرمانشاه با حضور در منزل مسئول انجمن جانبازان قطع نخاعی کرمانشاهی، جویای مشکلات این قشر ایثارگران و جانبازان شد.

به گزارش خبرنگار ما، در نشست استاندار کرمانشاه با بهرام قصابیان مسئول انجمن جانبازان نخاعی کرمانشاه، مشکلات بیمه ای و خدمات درمانی جانبازان را با استاندار در میان گذاشت و مهندس بازوند قول پیگیری داد.


بنا بر همین گزارش، بعد از این دیدار و به فاصله دو روز "مهندس بازوند" استاندار کرمانشاه جلسه ای به منظور پیگیری مطالبات جانبازان قطع نخاعی با حضور مدیران مربوطه در سطح استان و قصابیان نماینده جانبازان نخاعی برگزار کرد و تصمیمات لازم به شرح زیر اتخاذ گردید:

- اختصاص کمک ۳۰۰ میلیونی استانداری برای خرید یک دستگاه آمبولانس برای جانبازان قطع نخاعی.

- هماهنگی لازم جهت معرفی دریافت کمک یک میلیاردتومانی برای خرید سهمیه ویلچر جانبازان قطع نخاعی استان.

- موظف نمودن دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه برای برگزاری نشست فوری با داروخانه ها و بیمارستان ها جهت رفع مشکلات بیمه ای و دارویی جانبازان.

- پیگیری راه اندازی کلینیک ویژه جهت ارائه خدمات درمانی و پزشکی بهتر به جانبازان قطع نخاعی توسط دانشگاه علوم پزشکی استان.


کد خبرنگار : 23


نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.