24 مهر 1398/ ۱۷ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 69564
1398,پنجشنبه 28 شهريور10:00
اشتراک گذاری در:
عکس روز

پاداش پایان خدمت به همه جانبازان حالت اشتغال تعلق می‌گیرد


بنده فرزند جانباز 60 درصد  و  دانشجوی دکتری مکانیک هستم می خواستم  ببینم آیا می توانم برای تحصیل در مقطع فعلی به یکی از دانشگاههای خارجی با هزینه بنیاد بروم یا خیر اگر ممکن است چگونه پیگیری کنم و چقدر هزینه پرداخت میشود در صورت امکان توضیح دهید.

- در ماده 66 قانون جامع و آیین نامه اجرایی آن برای شهریه دانشگاه های خارج از کشور پرداخت هزینه ای پیش بینی نشده است .

 

من همسر جانباز بیست وپنج درصدهستم همسر بنده از سال شصت ودو مجروح شده واکنون حالت اشتغال می باشد  آیا پاداش پایان خدمت به او تعلق می کیرد واینکه پس کی بازنشسته میشوند مگر برای باز نشستگی آخرین مجروحیت ملاک حساب نمی شود؟

- پاداش پایان خدمت به همه جانبازان حالت اشتغال تعلق می گیرد و سی سال سنوات اغلب جانبازان تکمیل شده است ولی به دلیل کوتاهی دولت و مدیران بنیاد در تامین منابع مالی آن هنوز اجرایی نشده است .

 

بنده فرزند جانباز متوفی ۲۵ درصد هستم آیا این امکان به صورت قانونی وجود دارد که من به جای ایشان( که بازنشسته سپاه بودند ) در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استخدام شوم؟

-  در قانون این موضوع پیش بینی شده است ، از طریق  اداره اشتغال بنیاد و گزینش سپاه پیگیری کنید .

 
حالت اشتغال     ایثارگران     جانبازان     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
2
جانباز حالت اشتغال
1398/06/28 - 19:34
سلام
س: جانباز حالت اشتغال بنیاد هستم که در سال 65 در جبهه مجروح شدم ولی حکم حالت اشتغالم دو سال پیش تایید شد خواست ببینم پاداش پایان خدمت امثال ما چگونه و کی پرداخت می شود از تاریخ مجروحیت یا تاریخی که قانون حالت اشتغال تصویب شده یا از تاریخ رای کمیسیون حالت اشتغال کدام برای من قابل اجرا است هم اکنون 54 ساله هستم کی بازنشسته و پاداش پایان خدمت شامل حالم می شود لطفا پاسخ دهید با تشکر .

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.