شناسه خبر : 69570
چهارشنبه 27 شهريور 1398 , 11:49
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

دیروز در آسایشگاه جانبازان امام خمینی انجام شد

دیدار جانشین فرمانده سپاه با جانبازان نخاعی

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران با گروهی از جانبازان در آسایشگاه جانبازان امام خمینی دیدار کرد...

فاش نیوز -  جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران با گروهی از جانبازان در آسایشگاه جانبازان امام خمینی دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار ما، سردار علی فدوی، جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیروز با گروهی از جانبازان نخاعی در آسایشگاه جانبازان امام خمینی دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار که سردار شریفی، مسئول امور ایثارگران سپاه و سردار زارع و تعدادی دیگر از همراهانشان نیز حضور داشتند، سردار فدوی با حضور در کنار تخت تک تک جانبازان از آنان عیادت به عمل آورد.

طی این دیدار که عصر دیروز انجام گرفت و ساعت ها و تا پاسی از شب به طول انجامید، یاران همدل و همرزمان دیرنه پس از سال ها دیداری دوباره داشتند و فضای خوب و به یادماندنی ای رقم خورد.

جانشین فرماندهی کل سپاه این دیدار را برای خود و همراهانش روحیه بخش توصیف کرد و با یادآوری مشغله های فراوانی که این روزها و در شرایط فعلی کشور و منطقه، خود و همکارانش دارند، با نوید اتفاقات خوب در آینده ای نه چندان دور برای مردم و کشور، دیدار با جانبازان را باعث روحیه بخشی و رفع خستگی عنوان و از جانبازان طلب دعا برای پیشبرد اهداف سپاه و انقلاب کرد.

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi