24 مهر 1398/ ۱۷ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 69605
1398,پنجشنبه 28 شهريور08:53
اشتراک گذاری در:
عکس روز

شهرداری تهران برای اصلاح تابلوهای معابر اقدام کرد


تشکیل تیم «پایش و ارزیابی» برای اصلاح تابلوهای مزین به نام شهدا

شهردار تهران از تشکیل تیم «پایش و ارزیابی» برای اصلاح تابلوهای مزین به نام شهدا خبر داد که قرار است در سطح شهر تابلوی معابر را مورد بررسی قرار دهند.

http://www.defapress.ir/files/fa/news/1398/6/27/802525_119.jpg

چند روزی است که موضوع حذف واژه «شهید» از تابلو‌های شهری، به یک مسئله چالش‌برانگیز برای مسئولان اعم از شهرداری و شورای شهر تبدیل شده است.

مسئولان شهرداری تهران در واکنش به این موضوع اعلام کردند که حذف واژه «شهید» از تابلو‌های شهری، اشتباه پیمانکار بوده و در اسرع وقت این تابلو‌ها اصلاح خواهند شد و در مقابل عده‌ای از جوانان انقلابی نیز به صورت خودجوش دست به اصلاح تابلو‌ها زدند.

«خبرگزاری دفاع مقدس» نیز در راستای رسالت رسانه‌ای خود، اقدام به انتشار مطالب متعددی در این‌باره کرد که مورد توجه مسئولان قرار گرفت. در این راستا سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در گفت‌و‌گو با این خبرگزاری اظهار داشت: اصل این کار ناپسند است و به مسئولان مربوطه برای اصلاح و جلوگیری از اینگونه اقدامات متذکر شدیم، مسئولان هم قول اصلاح دادند و این اقدام را غیرعمدی و سهوی اعلام کردند.

در ادامه مسئولان شهرداری تهران به شهروندان اعلام کردند که چنانچه مردم تابلویی را مشاهده کردند که واژه «شهید» از آن حذف شده است، با سامانه ۱۳۷ تماس گرفته و موضوع را به شهرداری اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به اصلاح آن اقدام شود.

از سویی دیگر، «پیروز حناچی» شهردار تهران نیز از تشکیل تیم «پایش و ارزیابی» در این‌باره خبر داده است که قرار است در سطح شهر تابلوی معابر را مورد بررسی قرار دهد، که این تیم با جدیت این امر را در شهر تهران پیگیری و معدود اشکالات رخ داده را برطرف خواهد کرد.

در این خصوص، شهرداری تهران تابلو «پایانه شهید افشار» در منطقه یک را اصلاح کرد و گزارش‌ها حاکی از اصلاح تابلو‌ها در دیگر مناطق است.

 

 


منبع : دفاع پرس


حذف شهید     شهردار تهران     اصلاح تابلوها                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.