شناسه خبر : 69627
پنجشنبه 28 شهريور 1398 , 12:57
اشتراک گذاری در :
عکس روز

منافقین امروز بیشتر از هر روز دیگری در کاخ سفید نفوذ دارند

«بیژن زنگنه» وزیر نفت امروز (پنج‌شنبه) در سی‌ویکمین گردهمایی فرماندهان مهندسی رزمی جنگ جهاد که در وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد، با بیان اینکه راه حسینی فقط شهید شدن نیست و باید بر حسب زمان این راه را ادامه داد، اظهار داشت: شرایط امروز کشور به مراتب از دوران جنگ بدتر است.

وی با بیان اینکه در دوران جنگ نفت خود را به راحتی می‌فروختیم و پول‌های خود را در بانک‌ها جابه‌جا می‌کردیم، گفت: اما امروز به دلیل تحریم‌ها دشمن در این مسیر موانع ایجاد می‌کند.

زنگنه با تأکید بر اینکه امروز جنگ ما، جنگ با آمریکا، رژیم صهیونیستی و منافقین است، تصریح کرد: منافقین امروز بیشتر از هر روز دیگری در کاخ سفید نفوذ دارند و به‌دنبال افزایش این نفوذ هستند.

وی خاطرنشان کرد: این نبردی است که باید در آن مردانه بایستیم و خداوند هم ما را از سختی‌ها نجات خواهد داد.

 

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi