02 اسفند 1398/ ۲۷ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 69671
1398,یکشنبه 31 شهريور11:52
اشتراک گذاری در:
عکس روز

جای برنامه‌ریزی استراتژیک در مدیریت بنیاد شهید خالیست


سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: اشکالات بسیار زیادی در خدمات‌رسانی به شهدا و ایثارگران و حتی خانواده آنها وجود دارد که مقرر شد در نخستین فرصت مشکلات درمانی ایثارگران در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در اولویت قرار گیرد.

اکبر ترکی با اشاره به بازدید رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بیمارستان جانبازان و ایثارگران و بررسی مشکلات آن‌ها، اظهار داشت: آقای نوبخت، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان به همراه نایب رئیس اول و برخی از اعضای کمیسیون باهدف بررسی مشکلات جانبازان، ایثارگران و به‌ویژه مسائل درمانی آن‌ها صبح جمعه در اصفهان حضور داشتند.

وی بازدید از بیمارستان شهید رجایی، آسایشگاه مخصوص جانبازان اعصاب و روان در حدفاصل نجف‌آباد و خمینی‌شهر و آسایشگاه شهید مطهری در اصفهان را ازجمله مکان‌های بازدید شده برشمرد و گفت: در این بازدیدها از نزدیک با جانبازان قطع نخاعی صحبت شد و اعضای کمیسیون در جریان مشکلاتی که خانواده شهدا و ایثارگران با آن درگیر هستند به‌ویژه جانبازان 70 درصد به بالا و قطع نخاعی قرار گرفتند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به نتیجه این بازدید‌ها تصریح کرد: اشکالات بسیار زیادی در خدمات‌رسانی به خانواده محترم شهدا به‌خصوص در بحث بهداشت و درمان مشاهده و گله و شکایات آن‌ها احساس شد که در این راستا قرار شد در نخستین فرصت مشکلات درمانی ایثارگران به‌عنوان اولویت‌های کمیسیون بهداشت و درمان با دعوت از رئیس بنیاد شهید کشور، مسئولان وزارت بهداشت و درمان و سایر متولیان امر بهداشت و درمان، سازمان برنامه بودجه و تأمین اجتماعی بررسی و جلسه‌ای تشکیل شود.

اصفهان| جای برنامه‌ریزی استراتژیک در مدیریت کلان بنیاد شهید خالی است

جای خالی برنامه‌ریزی استراتژیک در مدیریت بنیاد شهید

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم که تصمیمات خوبی را در حوزه خدمات‌رسانی به ایثارگران، در بخش اشتغال، مسائل مربوط به عدالت که اجرایی نشده و بهداشت و درمان به‌ویژه در بخش درمان با توجه به مشکلات اخیر در بحث قراردادها با بیمه دی و بیمه‌های تکمیلی صورت گیرد، قول داده‌ شده کمک شایانی از سوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و سازمان برنامه‌وبودجه در این مسیر محقق شود.

ترکی افزود: در پایان بازدید‌ها جلسه‌ای با استاندار و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان برگزار شد که برخی از مشکلات مربوطه به استان ازجمله کمک‌های مالی، مشکلات ایثارگران و ساختمان در دست ‌ساخت آسایشگاه شهید مطهری که پیشرفت 70 درصدی داشته، صورت گیرد. 

وی یادآور شد: علاوه برمشکلات مالی آن چیزی که بیشتر مدنظر جانبازان بود، جای خالی برنامه‌ریزی استراتژیک و راهبردی در مدیریت کلان بنیاد شهید است که باید انجام شود.


منبع : تسنیم


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.