شناسه خبر : 69732
سه شنبه 02 مهر 1398 , 13:19
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تشخیص چشمی اعصاب و روان!

شرفی - من سال گذشته برای کمیسیون پزشکی اعصاب و روان ۵۰ ارتش رفتم که جمعیت زیادی از برادران رزمنده دوران جنگ اونجا اومده بودن.

  جالب اینجاست دکتر فقط یک نفر بود بدون هیچ بررسی از وضعیت جسمی بنده با سه سوال در کدام جبهه بودی؟ چه سالی بود و چی باعث شد!، پرونده را تکمیل کرده بود که جواب مثبتی نداده بود.

 آیا این دکتر با این سوالات چطور فهمید که من مشکل اعصاب و روان ندارم؟ در صورتی که دکتر جوان بود و هیچی از حضور در جبهه و جنگ نمی فهمید! شما را به خدا دکتری اونجا بگمارید که حق کسی مثل من ضایع نشه.

من هر روز سر نماز دعا می کنم که خدا ازش نگذره!

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
به پزشک ربطی ندارد سیاست بنیاد عدم افزایش درصد است یک ماهدر مرکز سعادت بودم و دریغ از نیم درصد خدا از این ظلم نمی گذرد
یعنی کارکنان بنیاد وپرسنل محترم قوای نظامی حق رزمندگان وایثارگران را ضایع نکنید به خود بیایید روز رستاخیز نزدیک است. ومکرو مکروالله حق باطل/ تاشاید درروزخداوند بخشیده شوید.بدرود
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi