شناسه خبر : 69809
شنبه 06 مهر 1398 , 15:24
اشتراک گذاری در :
عکس روز

با ارائه ۳۰۰۰ خدمت پزشکی و دندان پزشکی؛

رکوردزنی جبهه جهادی شاهد در دو روستای دورافتاده

جبهه جهادی شاهد توانست برای اولین بار، همزمان در دو روستای خراسان شمالی اردو زده و بصورت کاملا مساوی ۳۰۰۰خدمت پزشکی و دندانپزشکی ارائه نماید.

فاش نیوز - اردوی پزشکی و دندانپزشکی جبهه جهادی شاهد با ثبت یک رکورد در ارائه خدمت به روستاهای دورافتاده پایان یافت.

دکتر معصومه پاشایی، رییس مجمع ملی جهادگران کشور و مسئول جبهه جهادی شاهد به فاش نیوز گفت:
جبهه جهادی شاهد توانست برای اولین بار، همزمان در دو محل اردو زده و بصورت کاملا مساوی ۳۰۰۰خدمت پزشکی و دندانپزشکی ارائه نماید.

دکتر پاشایی اظهار داشت: این اردو در دو دهستان شهرستان سرخس، دهستان گنبدلی در منطقه خانگیران و دهستان کندکلی با فاصله ۶۰کیلومتر از هم و با مدیریت جهادی واحد برگزار شد، که بدلیل محرومیت گسترده، مشکلات اقتصادی و گرانی خدمات دندانپزشکی، با استقبال مردم روبرو شد.

وی افزود: در این اردو ۲۴پزشک و دندانپزشک از شهرهای مشهد، تهران، شیراز، کرمان، قم و تبریز حضور داشتند. همچنین بیش از ۵۰نیروی جهادی بومی بصورت شبانه روزی ما را در این اردو یاری رساندند، تا بحمدالله بتوانیم ۲۴روستای دو دهستان را پوشش بدهیم.

download

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi