شناسه خبر : 69947
شنبه 13 مهر 1398 , 11:42
اشتراک گذاری در :
عکس روز

دعوت از زائران حسینی برای پیوستن به طرح «زیارت نیابتی شهدا»

مدیر عامل کانون همبستگی فرزندان شاهد با دعوت زائران اربعین و مردم خواست تا در تکمیل اطلاعات شهدا در سایت نایب‌الشهید به خادمان طرح نائب‌الشهید یاری رسانند.

http://www.defapress.ir/files/fa/news/1398/7/13/822407_745.jpg

طرح زیارت اربعین حسینی به نیابت از شهدا طی سه سال گذشته در ایام اربعین اجرا می‌شد. در این طرح زائران حسینی به نیابت از یک شهید در راهپیمایی شرکت می‌کنند و تصویر شهید را در طول مسیر پیاده روی بر روی کوله‌های خود حمل می‌کنند.

به گفته «حسین عامریان» مدیر عامل کانون همبستگی فرزندان شاهد و مجری این طرح، در مجموع اسامی و اطلاعات 185 هزار شهید در سایت نایب الشهید بارگزاری شده و برای استفاده زائران در اختیار آنان قرار گرفته است.

وی همچنین در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس با دعوت از زائران اربعین و مردم خواست تا اطلاعات شهدای مورد نظر خود را در سایت ثبت کنند تا زائران به نیابت از آنان در راهپیمایی شرکت کنند.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi