28 مهر 1398/ ۲۱ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 69953
1398,چهارشنبه 17 مهر11:34
اشتراک گذاری در:
عکس روز

عیادت گروه جهادی ایثارگران بوشهر با یکی از جانبازان در تهران


گروه جهادی ایثارگران بدون مرز استان بوشهر از یک جانباز دفاع مقدس در شهرک فجر تهران عیادت کردند...

عیادت گروه جهادی ایثارگران بوشهر با یکی از جانبازان در تهران

فاش نیوز -  گروه جهادی ایثارگران بدون مرز استان بوشهر با حضور در منزل یکی از جانباز دفاع مقدس در شهرک فجر تهران، از وی عیادت به عمل آوردند.

بر پایه این گزارش، درادامه سلسله دیدارهای گروه جهادی ایثارگران بدون مرز استان بوشهر با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در سراسر کشور، این بار تنی چند از اعضای این گروه جهادی میهمان برادر جانباز "سید محمود رضوی"، یکی از یادگاران دفاع مقدس در شهرک فجر تهران بودند.

در این دیدار که با تجدید خاطرات دوران دفاع مقدس توسط این برادر جانباز همراه بود، رشادت های رزمندگان در آن دوران پرافتخار یادآوری و بازگو گردید.

همچنین در این دیدار که موجب خوشنودی خانواده این جانباز والامقام از حضور اعضا گروه گردید، به رسم یادبود، لوح تقدیر و چفیه ای به عنوان نماد مقاومت و پایداری رزمندگان، به این جانباز سرافراز اهدا شد و برای این یادگار هشت سال دفاع مقدس که هم اکنون به دلیل عوارض ناشی از مجروحت، در منزل بستری است، از خداوند قادر متعال طلب شفای عاجل گردید.

گفتنی است مهندس سید محمود رضوی، متولد  سال ۱۳۵۰ شهر کاشان، در چهارده سالگی به عنوان بسیجی عازم جبهه های حق علیه باطل گردید و به مدت 25 ماه مقابل رژیم بعثی به دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب پرداخت. او در عملیات کربلای پنج و خط پدا فندی فاو دوبار مجروح و به افتخار جانبازی نائل گردید. پس از دوران دفاع مقدس و با پایان تحصیلات متوسطه و با توجه به هوش و ذکاوت سرشارش، در دانشگاه علم و صنعت پذیرفته شد و پس از فراغت از تحصیل به استخدام شرکت فرودگاه ها در آمد و در سمت های کارشناس برق و مدیرکل تسهیلات و تجهیزات فرودگاهی، منشا خدمات برجسته ای بوده است.

 

 


کد خبرنگار : 23


گروه جهادی ایثارگران     بوشهر     جانبازان     تهران     فاش نیوز                        
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.