24 مهر 1398/ ۱۷ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 70009
1398,چهارشنبه 17 مهر13:09
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تاکید مجلس بر هماهنگی دولت و بنیاد در خصوص بیمه تکمیلی


عضو فراکسیون ایثارگران مجلس بر لزوم ارائه مبالغ هزینه های درمانی ایثارگران از سوی بنیاد شهید برای لایحه بودجه سال ۹۹ تاکید کرد...

تاکید مجلس بر هماهنگی دولت و بنیاد در خصوص بیمه تکمیلی

فاش نیوز - عضو فراکسیون ایثارگران مجلس بر لزوم ارائه مبالغ هزینه های درمانی ایثارگران از سوی بنیاد شهید برای لایحه بودجه سال 99 تاکید کرد.

حسن کامران، نماینده ایثارگر مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه مجلس با انتقاد از ناهماهنگی های بوجود آمده در بیمه تکمیلی ایثارگران اظهار داشت: دولت در آذرماه هر سال اقدام به ارائه لایحه بودجه به مجلس شورای اسلامی می کند و ما در این چارچوب مترصد این هستیم که هماهنگی لازم بین دولت و بنیاد شهید برای لحاظ هزینه های درمانی و بیمه تکمیلی ایثارگران در لایحه بودجه سال 99 انجام شود؛ چرا که طبق روال در این زمینه دولت با این هزینه ها مخالفت می کند.

وی تاکید کرد: در این چارچوب نمایندگان ایثارگر مجلس به دولت پیشنهاد کرده اند که اعتبارات مورد نیاز را در قالب مواد و تبصره هایی در لایحه بودجه سال آینده پیش بینی کنند تا مجلس با آن همراهی کند.

گفتنی است نمایندگان مجلس شورای اسلامی پبش از این با تصویب کلیات طرح اصلاح ماده 13 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، موضوع ارائه خدمات بیمه مکمل تا پایان سال و پس از آن در لایحه بودجه سال 98 را به بنیاد شهید و امور ایثارگران واگذار کردند.


کد خبرنگار : 17


حسن کامران     ایثارگران     فراکسیون ایثارگران                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.