22 آذر 1398/ ۱۶ ربيع الثاني ۱۴۴۱
شناسه خبر : 70035
1398,پنجشنبه 18 مهر10:34
اشتراک گذاری در:
عکس روز

دستنوشته‌های جهان‌آرا منتشر می‌شود


کتاب جهان آرا که جستارهایی از زندگی و خاطرات شهید سید محمدعلی جهان آرا، فرمانده سپاه خرمشهر است، به زودی از سوی انتشارات یازهرا(سلام الله علیها) منتشر می شود.

علی اکبری مزدآبادی در این باره به خبرنگار مشرق گفت: علاوه بر همسر شهید (خانم صغری اکبرنژاد) با ۲۵ نفر از همرزمان و همراهان شهید جهان آرا در خرمشهر هم گفتگو کرده ایم. خانم اکبرنژاد البته تا کنون مصاحبه تفصیلی درباره همسرشان نداشته اند که دلایل خاص خود را دارد اما ما توانستیم ۹ ساعت با ایشان گفتگو کنیم.

مدیر انتشارات یازهرا ادامه داد: از مجموعه این تحقیقات، ان شاالله دو کتاب منتشر خواهیم شد. در کتاب اصلی یک بخش به روایت های همرزمان اختصاص دارد و بخش دوم، خاطرات همسر شهید است. بخش سوم کتاب هم سررسید و دست نوشته های شهید است که برای اولین بار منتشر می شود. بخش چهارم این کتاب هم به میزگردی اختصاص دارد که با حضور شهید جهان آرا و حاکم شرع و دادستان برگزار شده و متن سخنان شهید جهان آرا در این جلسه بسیار مهم و خواندنی است. کتاب دیگر هم در مجموعه یاران ناب منتشر می شود که حاوی تعدادی خاطره و مجموعه نابی از عکس های کمتر دیده شده شهید جهان آرا است.

گفتنی است انتشارات یازهرا که در زمینه کتاب های دفاع مقدس و شهدا فعال است، حوزه مقاومت جهانی را هم در دستور کار خود قرار داده و نظر مخاطبان زیادی را به کتاب هایش جلب کرده است.


منبع : مشرق


جهان آرا     انتشارات یازهرا     کتاب                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.