شناسه خبر : 70035
پنجشنبه 18 مهر 1398 , 10:34
اشتراک گذاری در :
عکس روز

دستنوشته‌های جهان‌آرا منتشر می‌شود

کتاب جهان آرا که جستارهایی از زندگی و خاطرات شهید سید محمدعلی جهان آرا، فرمانده سپاه خرمشهر است، به زودی از سوی انتشارات یازهرا(سلام الله علیها) منتشر می شود.

علی اکبری مزدآبادی در این باره به خبرنگار مشرق گفت: علاوه بر همسر شهید (خانم صغری اکبرنژاد) با ۲۵ نفر از همرزمان و همراهان شهید جهان آرا در خرمشهر هم گفتگو کرده ایم. خانم اکبرنژاد البته تا کنون مصاحبه تفصیلی درباره همسرشان نداشته اند که دلایل خاص خود را دارد اما ما توانستیم ۹ ساعت با ایشان گفتگو کنیم.

مدیر انتشارات یازهرا ادامه داد: از مجموعه این تحقیقات، ان شاالله دو کتاب منتشر خواهیم شد. در کتاب اصلی یک بخش به روایت های همرزمان اختصاص دارد و بخش دوم، خاطرات همسر شهید است. بخش سوم کتاب هم سررسید و دست نوشته های شهید است که برای اولین بار منتشر می شود. بخش چهارم این کتاب هم به میزگردی اختصاص دارد که با حضور شهید جهان آرا و حاکم شرع و دادستان برگزار شده و متن سخنان شهید جهان آرا در این جلسه بسیار مهم و خواندنی است. کتاب دیگر هم در مجموعه یاران ناب منتشر می شود که حاوی تعدادی خاطره و مجموعه نابی از عکس های کمتر دیده شده شهید جهان آرا است.

گفتنی است انتشارات یازهرا که در زمینه کتاب های دفاع مقدس و شهدا فعال است، حوزه مقاومت جهانی را هم در دستور کار خود قرار داده و نظر مخاطبان زیادی را به کتاب هایش جلب کرده است.

منبع: مشرق
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi