شناسه خبر : 70044
پنجشنبه 18 مهر 1398 , 11:53
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اعزام ۴۰ جانباز به مشهد مقدس

مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران از اردوی زیارتی مشهد مقدس، ویژه جانبازان بیمارستان نیایش خبر داد.

http://www.iribnews.ir/files/fa/news/1398/7/13/4027303_245.jpg

سید مستجاد حسینی گفت: با عنایت به بهبودی نسبی تعدادی از جانبازان بیمارستان نیایش تهران و تشخیص پزشکان معالج مبنی بر فواید سفر برای این عزیزان و استقبال و درخواست آن‌ها برای سفر معنوی به مشهد مقدس، با همکاری مسئولان بیمارستان، بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و مشارکت بخش خصوصی، ۴۰ نفر از جانبازان معزز از ۱۵ تا ۱۸ مهر عازم اردوی زیارتی مشهد مقدس می‌شوند.
وی افزود: در این سفر زیارتی؛ گروهی از پرستاران، پزشکان، مددکاران، کارشناسان و متخصصان اداره سفر‌های زیارتی سیاحتی بنیاد شهید و امور ایثارگران؛ جانبازان گرامی را همراهی می‌کنند.

منبع: صدا و سیما
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi