شناسه خبر : 70046
پنجشنبه 18 مهر 1398 , 12:06
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جدال بسکتبالیست‌های جانباز در لیگ یک کشور

مسابقات بسکتبال با ویلچر لیگ دسته اول کشور با حضور نماینده هرمزگان از پنج شنبه آینده آغاز خواهد شد.

جدال بسکتبالیست های جانباز و معلول در لیگ یک کشور

مسابقات بسکتبال با ویلچر لیگ دسته یک باشگاه های کشور مرحله رفت گروه الف به میزبانی بندرعباس برگزار خواهد شد.

در این رقابت ها ۶ تیم حضور دارند که در ۲ گروه سه تیمی به صورت رفت و برگشت دیدار خواهند کرد تا در نهایت دو تیم راهی لیگ برتر کشور شود.

در گروه الف این رقابت ها تیم های هیات جانبازان و معلولین شهر ری، جانبازان استان فارس و هیات جانبازان و معلولین هرمزگان حضور دارند.  

در روز اول این مسابقات که پنج شنبه ۱۸ مهرماه در سالن جانبازان و معلولین شهر بندرعباس برگزار خواهد شد ابتدا دو تیم هیات شهر ری و جانبازان فارس از ساعت ۱۰ صبح به مصاف هم خواهند رفت و نماینده استان و جانبازان فارس دومین دیدار را در ساعت ۱۸ برگزار خواهند کرد.

نماینده استان در دومین دیدار خود صبح جمعه و از ساعت ۹ صبح رودرروی هیات شهر ری قرار خواهد گرفت. این مسابقات هر هفته به میزبانی یکی از تیم های هر گروه برگزار خواهد شد.

منبع: فارس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi