شناسه خبر : 70105
چهارشنبه 24 مهر 1398 , 11:50
اشتراک گذاری در :
عکس روز

خطاب به مسئولان و نمایندگان:

آیندگان چگونه قضاوتتان خواهندکرد!؟

نه تنها جانبازان که خانواده هایشان هم بایستی عذاب بکشند و به اصطلاح هم بایستی ازدولتیان، هم ازشما نمایندگان خانه ملت! و هم از زخم زبان و نیش وکنایه های کوچه بازاری برخی از مردم در عذاب باشند!

جانبازدرد و رنج کشیده دوران دفاع مقدس - مختصری از تحمیل جنگ توسط صدام دست نشانده غرب و شرق و دفاع جانانه دلیرمردان ارتش، سپاه، نیروی های هوائی، دریائی و نیروهای مردمی را به رشته تحریر در می آوریم.

طبق آمار در طول دوران دفاع مقدس بیش از 220 هزار شهید که بخش اعظمشان از نوجوانان و جوانان سرزمینمان بودند و بیش از570 هزار مجروح نیز از عوارض ناشی از حمله صدامیان به کشورمان هستند.

درفضای مجازی دیدم که جناب جهانگیری (معاون اول رییس جمهور) افاضات فرموده که دولت تدبیر و امید دستاوردهایی داشته که ازاول انقلاب تا به  حال سابقه نداشته!

جناب جهانگیری! با چه رویی از دستاوردهایتان حرف می زنید؟ جز اینکه برصندلی هایی تکیه زده اید که پایه هایشان برروی خون هزاران شهید و دست و پاهای قطع شده عزیزان ایران قرار گرفته و بر روی آن لم داده و افاضات می فرمائید! شرمتان نمی آید که حتی به مصوبات و قوانین مصوب نمایندگان خانه ملت بی توجهی می کنید؟ صدالبته گناه نمایندگان از شماها کمترنیست، چراکه فکر می کنند شق القمر کرده اند و قوانینی برای ایثارگران تصویب نموده اند!

  خیر. حضرات نمایندگان! وظیفه اصلی شماها نظارت برحُسن اجرای قوانین و چنانچه وزراتخانه ای و بنیاد که در واقع متولی اصلی ایثارگران می باشد و در رآس آنها رییس دولت جناب روحانی اگر به مُرّ قانون عمل ننمودند باید به مجلس کشانده شوند و استیضاحشان کنید.

ولی چه می شود گفت؟ شما به اصطلاح در خانه ملت نشسته اید و نان و نمک ملت را می خورید و بعضا هم متاًسفانه جیره خوار دولت هستید!

ازکدام مصوباتتان بگویم؟ ازمصوبه درمانی ایثارگران که ازصفر تا صدش بر عهده دولت می باشد و متاًسفانه با این بیمه تکمیلی و طلائیتان، ایثارگران را با خاک یکسان کردید؟

ازتصویب 25%سهمیه استخدامی فرزاندان جانبازان بگویم که حتی 1% از آن عملی نشده است؟

از مصوبه سنوات پاداش پایان خدمت و طلب ذخیره مرخصی جانبازان و ایثارگران بگویم که خود بهتر می دانید همه جانبازان 8سال دفاع مقدس سنواتشان از مرز 30 سال گذشته است؟

از مصوبه تامین و تحویل هر 10سال یک دستگاه خودرو به جانبازان 70%بگویم که از آخرین واگذاری آن (سال79) نزدیک به 20سال می گذرد؟

«سال 87 با مصوبه هئیت وزیران دولت دکتراحمدی نژاد، مجوز واردات خودروی خارجی برای جانبازان 70% مصوب شد که اولاً آن نیز به عنوان هدیه دولت نهم به جانبازان بود و ثانیاً بیش از80% از جانبازان به خاطر بی پولی مجبور به فروش مجوز، آنهم به پایین ترین قیمت به دیگران و دلالان شدند. یعنی به نام ما و عملاً به کام از ما بهتران؛ و اگرهمان را هم ملاک قرارداده باشید 10سال از آن واگذاری هم گذشته است».

خدا از شما نگذرد که با این کارهای عوام فریبانه و شعار و مصوبه هالی توخالی، فقط مردم را نسبت به جانبازان بدبین کرده اید!

در این میان نه تنها جانبازان که خانواده هایشان هم بایستی عذاب بکشند و به اصطلاح هم بایستی از دولتیان، هم ازشما نمایندگان خانه ملت! و هم از زخم زبان و نیش وکنایه های کوچه بازاری برخی از مردم در عذاب باشند!

اگر به خدا و روز رستاخیز ایمان ندارید، لااقل به این اندیشه کنید که تاریخ درباره شماها چه خواهد گفت و چه ها خواهد نوشت.

آیندگان چگونه قضاوتتان خواهندکرد!؟

لطفا برای یک بار هم شده درخلوت خود به وجدانتان مراجعه کنید!

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
فاش سلام . سلام سلام .

چرا نوشته این بابا رو شهید کردید ؟ حداقل نیم ساعت میذاشتید اون اول بمونه دادا .

جانباز پر درد و رنج خوب نوشتی ... بازم از اینا بنویس البته اینا خیلی پر رو تشریف
دارن پارسال بارندگی زیاد بود آب دریاچه اورمیه رو خدا زیاد کرد اینا مصادره به
مطلوب کردن میگفتن ما برنامه ریزی کردیم .
ههههههااهااااهههههههاهههاههههاااااااااااخخخخخخخخخخخخخخخ
اینها که وجدان ندارند اینها سیب زمینی هستند .
اینها بااین تبلیغات کاذب که برای ایثار گران سنگ تمام گذاشتیم کاری کردند که مردم به ماطعنه بزنند مارانخورده سیر کردند .باور کنید به خودم گفتند که مامردم هرچه گرسنگی میکشیم دولت به شما میدهد درد زخم زبان را چکارکنیم
خدا ازتان نگذرد من باخانواده ام همیشه دعامی کنیم نماز حاجت میخوانیم که خدا نبخشدتان ان شاالله همان مجلس روی سرتان خراب شود ...!
انشاءالله خداازشون نگذرد...(اللهی آمین)
بدادمحرومین ماده 38برسید..........!
السلام علیک یا اباعبدالله حسین(ع)سالار شهیدان.یارویاوربی کسان ودردمندان و................
سلام برادر آنچه فرمودید متاسفانه یک واقعیت است امروز اعظم ایثارگران ازاین وضعیت ناراضی هستند بصورت خلاصه عرض کنم من جانباز 25درصد شیمیای جنگ تحمیلی وکارمند رسمی راه آهن ج.ا.ا بودم به بهانه اصل 44 ماهارو فروختند به بخش خصوصی وبه جای افردای که داری پارتی داشتند استخدام کردند به دیوان عدالت اداری شکایت بردیم الآن 12سال که دردیوان پرونده های جانبازان را ای شعبه به آن شعبه انتقال می دهند وبه بهانه های مختلف به نوعی ایثارگران راسرکار می گذارند فکر می کنند ایثارگران این مسایل رانمی فهمند که خلاف قوانین تسهیلات استخدامی ایثارگران عمل می کنند ولی ما می دانیم که در پشت پرده دارند بادستگاه اجرایی متخلف تعامل می کنند وحقوق بسیاری از ایثارگرا ن راتضیع می کنند قضات دیوان عدات ادارای ومدیران دستگاهای اجرایی واهمه مهمتر مقامات مهم نظام بدانند تاریخ درمورد آنها قضاوت خواهد کرد که چطور بابازمانده های جنگ تحمیلی برخورد کردند علاوه بر اینکه ایثارگران رامورد احترام وتکریم قراندادند بلکه خقوق عادی که همه ازآن برخوردار بودند رااز آن محروم کردند ودرپایان به ریاست محترم قضاییه پشنهاد می کنم کلمه عدالت از روی تابلوی دیوان حذف وبه جای آن کلمه تعامل رااضاف کنند که امروز کا دیوان برخلاف قوانین ومقررات می باشد وبیشتر بادستگاهای دولتی تعامل می کنند
سلام به تمامی ایثارگران فراموش شده
بایدخمت ایثارگران عرض کنم بنده حقیر هم جانباز 25درصد کارمند رسمی راه آهن ج. ا. ا بودم که بهانه اصل 44برخلاف قوانین تسهیلات استخدامی ایثارگران اخراج وبه بخش خصوصی انتقال دادند به کمسیوت ما ه 16ودیوان عدالت اداری شکایت کردم والان 12سال گذشته ولی نتاسفانه هیچ گونه نتیجه ای نگرفتم ازاین شعبه به آن شعبه می فرستند به نوعی سرکار گذاشتند فکر می کنند ما نمی دانیم ونمی فهمیم دارند چکار می کنند ولی قضات دیوان عدالت اداری بدون درنظر گرفتن حقوق ایثارگران به نوعی دارند بادستگاه متخلف تعامل می کنند لذا به ریاست محترم و6 قضاییه پیشنهاد می کنم کلمه عدالت از روی تابلوی دیوان حذف وبه جای آن کلمه تعامل جایگزین گردد تاایثارگران کمتر زجر بکشند
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi