16 آذر 1398/ ۱۰ ربيع الثاني ۱۴۴۱
شناسه خبر : 70106
1398,سه شنبه 23 مهر11:46
اشتراک گذاری در:
عکس روز
رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس:

معافیت ماموریت آموزشی باید به فرزندان همه جانبازان تعلق گیرد


رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس خواستار تسری دادن مصوبه معافیت ماموریت آموزشی فرزندان جانبازان به فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد شد.

معافیت ماموریت آموزشی باید به فرزندان همه جانبازان تعلق گیرد

فاش نیوز - رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس خواستار تسری دادن مصوبه ماموریت آموزشی فرزندان جانبازان به زیر 25 درصد شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، حجت الاسلام و المسلمین حسن نوروزی در حاشیه جلسه علنی مجلس با اشاره به مصوبه کمیسیون اجتماعی در خصوص ماموریت آموزشی فرزندان جانبازان بالای 25 درصد یادآور شد: درباره آنچه که در کمیسیون اجتماعی به تصویب رسید بنظر می رسد که مصوبه ای نیم بند و متعادل که صورت گرفته است و در واقع معنای آن این است که فرزندان بالای 25 درصد و کسانی که قبلا در ماموریت آموزشی بوده اند مجاز هستند، که از آن استفاده کنند.

وی اضافه کرد: توضیح اینکه بسیاری از این افراد درسشان تمام شده است و موضوع دیگر اینکه چرا فقط برای فرزندان جانبازان بالای 25 درصد درنظر گرفته شده است.

نماینده ایثارگر مردم رباط کریم و بهارستان گفت: به نظر ما این یک صدقه است که برخی از نمایندگان در کمیسیون اجتماعی پیشنهاد کردند و با زور و سر و صدا و هیاهو و جنجال آن را تصویب کردند.

سخنگوی کمیسیون قضائی مجلس شورای اسلامی در توضیح نظرات خود متذکر شد: ما به عنوان نماینده ایثارگر نه تنها به این مصوبه(ماموریت آموزشی) قانع نیستیم بلکه پیشنهاد ما این است که فرزندان جانبازان چه بالای 25 درصد و چه زیر 25 درصد و چه آنهایی که در حال تحصیل بوند و چه آنهایی که از این به بعد می خواهند تحصیل کنند باید بتوانند از این قانون ایثارگران به نحو احسن و شایسته ای استفاده کنند و تبعیض در آن وجود نداشته باشد.

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس دهم در خصوص بازه زمانی اجرایی شدن آن در کشور تصریح کرد: ان شاالله باید تلاش کنیم که این مصوبه به صحن علنی مجلس آورده شود و لازمه آن جمع آوری امضاء از سوی نمایندگان است که ما مبادرت به این کار کرده ایم.


کد خبرنگار : 17


ماموریت آموزشی     حسن نوروزی     فراکسیون ایثارگران                                
Reply
no
0
yes
3
محمد
1398/07/23 - 17:05
باز نزدیک انتخابات شد شما یاد جانبازان زیر 25 درصد افتادید؟ شما فعلا همان مصوبه ملغی شده را زنده کنید و بعد هم اگر توانستید به فرزندان زیر 25 درصد تسری بدهید!!!

no
0
yes
3
حسن حسینایی فرزند شهید
1398/07/24 - 12:50
با سلام
فقط خدا به داد شما نمایندگانی برسد که موقع انتخابات برای رای سخنانی شعاری ویا برای منافع خویش مصوب میکنید وبصورت شعار باقی می ماند وبعد انتخابات به دست فراموشی سپرده می شود . واقعا که تیغ تیز ریا از شمشیر برنده تر است .


Reply
no
0
yes
1
جانباز
1398/07/26 - 00:01
جناب نوروزی عزیز با این مصوبه که اخیرا در قالب ماده واحده در کمیسیون اجتماعی تصویب شده است خود جانباز زیر ۲۵ درصد هم از ماموریت آموزشی محروم میشود آن وقت شما دنبال برقرار شدن این امتیاز برای فرزند جانباز زیر ۲۵ درصد هستی؟

Reply
no
0
yes
3
1398/07/30 - 09:34
ما فرزندان جانباز بالی ۲۵ درصد که مشغول به تحصیل هستیم همچنان این معافیت شامل حال ما نمی شود حتما قرار است وقتی اجرایی شود که درس و دانشگاه ما هم تمام شود پس این قول ها کی اجرایی میشود

Reply
no
0
yes
1
فرزند جانباز ۳۵ درصد
1398/08/04 - 15:11
با سلام و عرض قبولی طاعات و عبادات
خداشاهده دارم کارم رو از دست میدم اونم با توجه به اینکه پدر جانبازم تازه به رحمت خدا رفتن و نگه داری از خواهر و مادرم هم با بنده می باشد
درصورتی که در رشته ی پزشکی تحصیل میکنم و نمیتونم درس رو رها کنم
مثلا قراره فرزند جانباز و اینده ساز کشور باشیم و جزو دلسوزان نظام
من به امید ماموریت اموزشی از سهمیه استخدامی استفاده کردم الان وسط راه موندم میگن فقط قبلی ها میتونن استفاده کنن

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.