شناسه خبر : 70126
سه شنبه 23 مهر 1398 , 11:38
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تا شما به قوانین عمل کنید، دیر شده!

امسال چه سالی است؟ سال 1398، یک غلط 19
جواب: سال آخر نمایندگان در مجلس است!!!
این همه لطف آنها برای چیست؟
معلومه ...!!! از کجا معلومه، از دم خروس و قسم حضرت عباس

10سال برای عمل به قوانین

همقطار- جناب آقای ...! نماینده مجلس محترم شورای اسلامی، چرا انتقاد به بنیاد، بهتر است یک سوزن به خودمان بزنیم یک جوالدوز به دیگران، نمایندگان مجلس محترم شورای اسلامی چه گلی به سر جانبازان زده‌اند؟ هر طرح و لایحه را آنقدر طول می‌دهند تا تصویب نمایند، اثر که ندارد، بعضی وقت‌ها تأثیر سوء هم بر تعاملات اجتماعی جانبازان می‌گذارد.

 با توجه به نظرات برخی از نمایندگان مجلس محترم شورای اسلامی، پیشنهاد اجرایی و بدون هزینه برای این نمایندگان معزز دارم و خواهشمندم این پیشنهاد به طریق ممکن توسط جنابعالی به استحضار عزیزان نماینده مجلس برسد:
برای بررسی و تصویب قوانین مربوط به جانبازان حداقل 10 سال زمان در نظر گرفته شود. با لحاظ زمان یاد شده اکثر قریب به اتفاق جانبازان عمرشان را به شما داده و به دیار باقی پر می‌کشند و پرنده‌های پر کشیده، دیگر نیازی نخواهند لذا تصویب قوانین فاقد بار مالی خواهد بود و نگرانی برای تصویب آن نیست.

 عزیزان نماینده محترم خواهند دید که با این راه حل تمام مشکلات حل می‌شود، اگر و چنانچه نمایندگان عنوان نمودند که این پیشنهاد را قبول ندارند (البته به نظر می‌رسد این پیشنهاد نو و تازه نیست. چرا که به نظر می‌رسد مدت هاست دارد عمل می‌شود)، اشکالی هم ندارد، اگر واقعاً قبول ندارند عملاً نشان بدهند و حداقل یک بار هم که شده به موقع قوانین تصویب، به موقع قوانین اجراء، به موقع قوانین پیگیری، به موقع در مورد عدم اجراء کنندگان قوانین اقدام (سوال، استیضاح و ...) نمایید، تا باورتان نماییم.
با تشکر از ... به موقع.

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
هدا نبخشد
ازخدا امیدوارم تااخرهمین ماه صفر تقاس مارا ازشما نمایندگان دروغگو...و نوبخت زبان باز بگیرد .اخه چرا تصویب میکنید ولی پیگیری نمیکنید.چرا افزایش 400هزارتومان و10درصدی حقوق رابرای ما که بقول خودتان معسر هستیم اجرا نکردید خداشاهده ولی شماازخدابیخبرها که خدا نمی شناسید .فقط ظاهرتان راباکمی ریش پیشانی جای مهردرست میکنیدوبانماز اول وقت وچرب زبانی سرمردم را کلاه گذاشتید اماسرخدارا هرگز ...! شما مثل عمروعاس هستید شما قصد دارید ایثارگران وجانبازان ورزمندگان را حقیر کنید .کار شما مخالفت با نظام است مخالفت با رهنمودهای امام خمینی(ره) است .والسلام
سلام
من همه فاش نیوزی ها را ازاول تااخر دوست دارم .نوکر همه تون هستم کارتون خیلی درسته
خدابه همه تون خیر و خوبی وموفقیت عطا بفرماید .(سپاسگذارم)
سپاسگذارم
یک غلط 19

صحیح
سپاسگزارم
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi