شناسه خبر : 70147
پنجشنبه 25 مهر 1398 , 09:47
اشتراک گذاری در :
عکس روز

خدمت‌رسانی مهاجران افغانستانی به زائران اربعین/تصاویر

همزمان با حضور پرشور مردم افغانستان در استان خراسان رضوی و مسیرهای منتهی به مرزهای عراق، برخی مهاجران افغانستانی با راه‌اندازی موکب‌ها و محل‌های اسکان موقت، اقدام به خدمت‌رسانی به زائران می‌کنند تا نام خود را در میان خادمان حسینی ثبت کنند.

به گزارش  دفاع‌پرس، پیاده‌روی اربعین، صحنه حضور و اتحاد همه مسلمانان و عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از سراسر جهان است که خود را به «مسیر عشق» می‌رسانند تا از قافله زائران حضرت سیدالشهداء (ع) عقب نمانند.

زائران افغانستانی نیز همانند زائران دیگر کشورها، هر سال در این مسیر قدم می‌گذارند و مسیری طولانی را طی می‌کنند تا با همه موانع و سختی‌ها، خود را به مسیر‌های منتهی به کربلا برسانند.

در همین راستا، سال گذشته حدود ۲۵ هزار زائر افغانستانی برای شرکت در مراسم راهپیمایی اربعین، از مرز کشور خود وارد استان خراسان رضوی شدند و امسال نیز پیش‌بینی شده است که حدود ۴۰ هزار زائر، از افغانستان وارد مشهد مقدس شوند.

همزمان با حضور پرشور مردم افغانستان در استان خراسان رضوی و مسیر‌های منتهی به مرز‌های عراق، برخی مهاجران افغانستانی با راه‌اندازی موکب‌ها و محل‌های اسکان موقت، اقدام به خدمت‌رسانی به زائران می‌کنند تا نام خود در میان خادمان حسینی ثبت کنند.

در ادامه تصاویری از خدمت‌رسانی مهاجران افغانستانی به زائران پیاده‌روی اربعین را مشاهده می‌کنید.

خدمت‌رسانی مهاجران افغانستانی به زائران اربعین حسینی + تصاویر

خدمت‌رسانی مهاجران افغانستانی به زائران اربعین حسینی + تصاویر

خدمت‌رسانی مهاجران افغانستانی به زائران اربعین حسینی + تصاویر

خدمت‌رسانی مهاجران افغانستانی به زائران اربعین حسینی + تصاویر

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi