05 بهمن 1398/ ۳۰ جمادى الأولى ۱۴۴۱
شناسه خبر : 70149
1398,پنجشنبه 25 مهر09:58
اشتراک گذاری در:
عکس روز

درصدمان پایین و دردمان بالا!


رسولی - بنده جانباز ۱۵درصد شیمیایی و از کار افتاده کلی و حالت اشتغال بنیاد شهید که از بنیاد حقوق می گیرم با مدت ۱۵ماه و ده روز جبهه و کل حضور در جبهه تخریبچی بودم.

 چرا پرونده حقوق ماده ۳۸ اینجانب که ۴ سال هست تایید شده و در بنیاد تهران میباشد برقرار نمی شود؟ نزد کدامیک از مسئولین باید درد دل و حق خواهی کنم؟ آیا دادرسی در این کشور نیست که به داد من و همنوعان من برسد؟

باید با تنی بیمار و رنجور با ۴ فرزند و یک عیال چگونه با این حقوق کم زندگی کنم (زندگی که نه زنده باشم) و شرمنده آنها باشم؟

آقایان مسئول! فرق من با آن درصد بالاتر چه هست؟ متاسفانه هر دویمان بیماری صعب العلاج داشتیم که از کار افتاده کلی شدیم. ممکن هست کسی قطع عضو باشد و بتواند شغل دیگری را هم پیدا کند و من با این درصد ناراحتی قلبی و چندین بار فنر گذاشتن و عمل باز قلب که در حال حاضر قلبم ۳۰ درصد طبق مدارک پزشکی کار می کند و ناراحتی اعصاب و روان که چندین بار در بیمارستان اعصاب و روان بنیاد بستری بودم نتوانم!

 و ضایعه دیگه کمر و تنگی نخاع دارم و به علت بیماری قلبی و ریه هیچ دکتری حاضر به عمل دیسک کمر اینجانب نمی باشد. از مسئولین و کسانی که میتوانند به فریاد اینجانب برسند و حق پایمال شده چندین ساله را بگیرند کمک می طلبم. در غیر این صورت فردای قیامت و روز حساب آنها را نمی بخشم.

امیدوارم که دادرسی پیدا شود. در آخر سلامتی عظمای ولایت دادرسان واقعی و پیروزی رزمندگان اسلام را از خداوند متعال خواستارم هر چند که در این ماه یعنی مهر ماه سال جاری وعده دادند که حقمان را بدهند.


کد خبرنگار : 20


جانباز     شیمیایی     درد     فاش نیوز     درآمد                        
Reply
no
0
yes
3
جانباز 70% نخاعی
1398/07/25 - 11:58
هفته جنگ که میشه از کارت ایـارگری رونمایی میکنن که نه به درد دنیای ما میخوره نه آخرتمون .روز جانباز که میشه نمایش دیدار با جانبازان راه میندازن .الان هم که انتخابات نزدیکه شوی رسیدگی به ایـارگران راه انداخته اند. بابا 40 سال از انقلاب و 30 سال از پایان جنگ گذشته هنوز مسیله درمانی جانبازان را نتونستین حل کنین . به خدا توقع زیادی نیست مسیله دارو و درمان ما . جوانی و سلامت خودمون را پای مملکت گذاشتیم حالا که پیر شدیم انصاف نیست اینطوری با جون ما بازی میکنین . خدا ازتون نگذره

Reply
no
0
yes
1
جانباز15 %کریمی جهرمی
1398/07/25 - 15:37
سلام وخداقوت فاش نیوزعزیز
همدردعزیزم این مشکلات ما باپیام حل نمیشود .یک دست صدانداردمگر جناب سردار شریفی تنها ئی چکاراز دستش برمیاد .بعداز 30سال باهزاران منت وتعویض ناممان از جانباز دلاور و رزمندگان غیور به (معسرین)یعنی گدایان دارند ماهی 600تومان دادندکه امسال برای همه حقوق بگیران 400تومان و10درصداضافه شدامابرای ما 150 تومان وامسال 750تومان میدهندهمه این مشکلات هم زیرسر نوبخته این اقا ونمایندگان مجلس ازطرفی میگویند: ایثارگران وجانبازان ورزمندگان ازادگان ولی نعمت ما هستند و در اولویتند .ولی همه دروغ و کلک وحقه بازیست. امیدوارم زبانتان لال بشود. بی وجدانها مگرکشور اسلامی نیست شمادر نمازهای یومیه تان چه میگوئید . ان نمازبه کمرتان بزند

Reply
no
0
yes
1
[جانباز15درصدکریمی جهرمی]
1398/07/25 - 23:40
اهای دولتیها اهای هیئت وزیران اهای نمایندگان مجلس برنامه و بودجه
اقا چراکسی بدادمانمیرسد
جناب سردارشریفی لااقل شما به مایک پاسخ بدید .چرا حقوق زیر 25درصدها را که گفتند باندازه حداقل حقوق کارمندان دولت چرااجرانشد وافزایش حقوق امسال که برای همه400 هزارتومان و 10درصد بوده چرابرای ما که به قول نوبخت معسرین هستیم فقط 150هزار تومان اضافه شد ؟بخداقسم هرچه برای ماکوتاهی کنید حلالتان نمی کنیم این دولت ومجلس ازثمره خون شهداو ایثارگران است .دارید چکار میکنید. دردمان رابه کی بگیم .خداازتان نگذرد ماچه کارکنیم بی معرفتهاچرابه وصیتنامه اماممان [ره]عمل نمیکنید امیدوارم تاروزاربعین خدا وامام حسین تقاس هرچه عذاب کشیدیم راازشما بگیرد

Reply
no
0
yes
1
ناشناس
1398/07/26 - 21:45
اینجانب هم جانباز زیر ۲۵درصد از کار افتاده کلی و حالت اشتغال که چندین سال هس پرونده حقوق ماده ۳۸تایید شده هر وقت به بنیاد شهرستان وبنیاد استان مراجعه میکنم میگویند بودجه نیس وچند روز قبل مراجعه کردم کارمند بنیاد میگوید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید .آیا این جواب است بعد از چندین سال که حقمان را ندادن اگر در توانم بود که به دیوان رفت وآمد کنم که کمیسیون بنیاد مرا از کار افتاده کلی نمیکرد من هم در جواب گفتم دادگاه عدل الهی شکایت میکنم شاید دیرتر جواب بگیرم ولی بهتر هست. آیا یکی از مسئولین یا دست اندرکاران این درد دلها را نمی خواند که به داد ما برسد

Reply
no
0
yes
0
محسن
1398/07/28 - 13:23
سلام ، بهتر است بگوییم چرا کسی به فریاد مردم نمی رسد زیرا مشکلات اقتصادی و معیشتی برای ایثارگران نیست بلکه تمام مردم کشور در مشکلات اقتصادی و معیشتی گرفتار هستند.
بر اساس قانون هدفمندی یارانه ها مصوب مجلس شورای اسلامی قرا بود هر چه قیمت حاملهای انرژی تا سطح قیمت های جهانی افزایش یابد لذا مبالغ افزایش یافته بصورت یارانه به مردم پرداخت گردد اما پس از چند سال از تصویب قانون هدفمندی یارانه ها شاهد هستیم به هیچ وجه قانون در راستای رفاه مردم اجرا نشده بلکه قیمت حاملهای انرژی 10 برابر شده در حالیکه یارانه مردم ثابت مانده و یارانه تعدادی از هموطنان را قطع کردند.
این اقدامات فریب مردم است که قانونی در مجلس تصویب شود و از طرف دیگر بر عکس قانون عمل شود و بطور مکرر بگویند ظلم به مردم مطابق قانون انجام میشود.
با چنین مسئولانی چاره ای نداریم به جز اینکه فقط پناه ببریم به خداوند متعال و از او استعانت بجوییم.

Reply
no
0
yes
0
رضایی
1398/07/28 - 18:07
.سلام ببخشیدموقع فرستادن کلمات رو اشتباه ردمیکنه شرمنده امانتی ساقی لطفا پیگیری هزینه و واریزی 2~تکلیف من رو مشخص کنند وقتی خودشون قبول میکنند پرداخت کنند وکیل و وصی نمی خواهندمر دعمل باشند طلبکارهاروچکارکنم که رویم نمیشودجواب تلفن روبدهم

Reply
no
0
yes
2
جانباز سرگردان
1398/07/28 - 23:02
خداوندا خود گواهی که چه ظلم هایی در حق من وهم نوعان من میشود شما را به مقربان درگاهت قسم میدهم که مشکل همه ماها را به بزرگی خودت حل کنید و بندگان نادان را به راه راست هدایت کنید تا حق وحقوق همه را پرداخت نمایند در غیر اینصورت لکه ننگی بر چهرهایشان بنمایی و در این دنیا خار و ذلیل شان گردانی آمین یا رب العالمین

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.