شناسه خبر : 70170
جمعه 26 مهر 1398 , 10:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

روح همسر جانباز در اربعین حسینی به سیدالشهداء پیوست

همسر جانباز قطع نخاعی حاج "تقی شکوری" در راه بازگشت از سفر اربعین در حوالی شاهرود به دلیل سانحه رانندگی دعوت حق را لبیک گفت.

فاش نیوز - دیروز حاجیه خانم "فاطمه کرامتی" همسر مکرمه جانباز قطع نخاعی حاج "تقی شکوری" در راه بازگشت از سفر اربعین در حوالی شاهرود به دلیل سانحه رانندگی دعوت حق را لبیک گفت.
 


 

همچنین خود جانباز شکوری و آقای هادی، پرستار مرکز توانبخشی نیز به دلیل شدت جراحات وارده عازم بیمارستان شدند.

 آخرین پیگیری ها مشخص نمود که حاج تقی شکوری دچار شکستگی بالای ران شده و با آمبولانس مرکز به مشهد منتقل شدند.
 پرستار مرکز آقای هادی که همراهی ایشان را در سفر اربعین به عهده داشت، مشکل حادی نداشته و سالم می باشد.

با توجه به استعلام از برادر جانباز و مطلعین دیگر، نامه پزشکی قانونی شاهرود برای ترخیص پیکر مرحومه هنوز داده نشده است و با توجه به فاصله شاهرود تا "گرمه" محل زادگاه مرحومه و سایر امورات، تشییع پیکر همسر جانباز زودتر از عصر جمعه یا صبح شنبه میسر نخواهد بود. قابل ذکر است که گرمه جاجرم تا مشهد 5 ساعت فاصله دارد.


منزل پدر جانباز شکوری و همچنین پدر خانم مصطفی شکوری، برای ویلچر مناسب سازی شده است و دوستانی که تمایل به حضور داشته باشند، مشکل اسکان نخواهند داشت.
 

 زمان تشییع و اطلاع بیشتر از حال جانباز متعاقبا" اعلام می گردد.

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi