شناسه خبر : 70181
یکشنبه 28 مهر 1398 , 09:23
اشتراک گذاری در :
عکس روز

قدم‌هایی به نیابت از مردان بهشتی در پیاده‌روی اربعین

کنار همدیگر سوی دیار عاشقان می‌رویم و در مسیر عشق قدم به قدم به‌شوق حرم گام برمی‌داریم.

قدم‌هایی به نیابت از مردان بهشتی در پیاده‌روی اربعین+ تصاویر

روزهایی نه‌چندان دور، کسی فکر نمی‌کرد که مسیر کربلا باز شود، چه برسد به اینکه، مسلمانان از اقصی نقاط جهان بخواهند در مسیر نجف به کربلا یک کنگره جهانی برگزار و پیام عاشورا را از این طریق به همه آزادگان جهان مخابره کنند.

قدم‌هایی به نیابت از مردان بهشتی در پیاده‌روی اربعین+ تصاویر

«مسیر عشق» همواره در تاریخ گرفتار رنج‌های متفاوتی بوده است و برای این‌که عاشقان در این مسیر قدم بردارند، جان‌های انسان‌های آزاده بسیاری فدا شده است؛ انسان‌های آزاده‌ای مانند شهید «ابراهیم هادی» که معتقد بود به‌زودی مردم دسته‌دسته و گروه‌گروه از این مسیرها به زیارت ارباب خود می‌روند؛ درحالی که جبهه باطل این مسیر را با تمام امکانات مالی و نظامی خود بسته بود.

قدم‌هایی به نیابت از مردان بهشتی در پیاده‌روی اربعین+ تصاویر

امروز عاشقان حسینی که در «مسیر عشق» قدم برمی‌دارند، تصاویری به‌همراه خود دارند؛ تصاویری از مردترین مردان تاریخ که برای این مسیر خون دادند و بر لب خود زمزمه «کربلا منتظر ماست بیا تا برویم» داشتند.

قدم‌هایی به نیابت از مردان بهشتی در پیاده‌روی اربعین+ تصاویر

آری! امروز زائران حسینی به نیابت از یک شهید در مسیر نجف به کربلا قدم می‌گذارند تا یاد و خاطره این مردان آزاده تاریخ را زنده بدارند.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi