شناسه خبر : 70187
یکشنبه 28 مهر 1398 , 10:19
اشتراک گذاری در :
عکس روز

موکب شیرازی ها برای پذیرایی از جانبازان ویلچری در کربلا

موکب احمدبن موسی الکاظم(ع) مشهور به حضرت شاهچراغ در کربلا، از جمله مواکبی است که با شرایط فیزیکی مناسب اسکان و استراحت جانبازان ویلچری راه اندازی شده است.

فاش نیوز - موکب احمدبن موسی الکاظم(ع) مشهور به حضرت شاهچراغ در کربلا، از جمله مواکبی است که با شرایط فیزیکی مناسب اسکان و استراحت جانبازان ویلچری راه اندازی شده است.

این موکب که با مدیریت سردار "غیب پرور" ، رئیس سابق سازمان بسیج مستضعفین (که در حال حاضر جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی علیه السلام می باشد) و توسط مردم متدین شیراز و مجاورین حرم حضرت احمدبن موسی الکاظم(ع) در کربلا احداث کرده اند، موکبی است شامل یک چادر بزرگ با ده عدد تختخواب با سرویس های بهداشتی بزرگ و حمام مناسب سازی شده در ابعاد بزرگ که عزیزان جانباز با ویلچر به راحتی می توانند از آن استفاده کنند.

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi