شناسه خبر : 70218
دوشنبه 29 مهر 1398 , 15:45
اشتراک گذاری در :
عکس روز

چرا مشکلات هنوز پابرجایند؟!

بنده خدا - من یک جانباز شهرستانی هستم.

 فقط خواستم بگم اگر مشکلات عدیده ای بعد از گذشت چندین سال از پایان جنگ تحمیلی هنوز گریبان خانواده های محترم ایثارگران را رها نکرده و این خانواده های محترم که از شایسته ترین افراد این جامعه هستند را آزار می دهد، چندین علت دارد که فعلا جهت اطلاع خوانندگان محترم، مسئولین ذیربط و دیگران اشاره ای مختصرمی نمایم.

 اینکه اگر کسانی که در تهران زعامت امور را در این زمینه عهده دار هستند مقداری خود را ( ازما بهتران ) فرض می کنند و تلقی می کنند تصمیماتی که درخصوص این خانواده های می گیرند وحی منزل است و نهایت تدبیر را به کار گرفته اند و مو لای درز تصمیماتشان نمی رود، این چیزی است که زاییده تفکرات غلط و خود بزرگ بینی این آقایان است!

 چندین سال است از اتمام جنگ تحمیلی می گذرد و اینکه خانواده های محترم ایثارگر هنوز خیلی از مشکلاتشان حل نشده، این چیزی جز بی کفایتی مسِئولین ذیربط است؟ از انتخاب تشکل های جانبازی در تهران که آن را تعمیم می دهند به کل کشور بگیر تا از کلیه کارکنان بنیاد در تهران و نقاط دیگر کشور.

 اینکه بعد از گذشت این سال ها ایثارگران هنوز مشکل بیمه دارند، مشکل مسکن، مشکل اجرا نشدن ماده 38 و... ده ها مشکل دیگر، این نشانه این است که مسئولین ذیربط و همچنین تشکل های جانبازی خصوصا در تهران درک درستی از نحوه مدیریت صحیح و خدمات رسانی به ایثارگران ندارند، چه این تشکل ها که خود را زبان گویای عده ای خاص از جانبازان کرده اند و آن را تعمیم به کل جانبازان می دهند و چه مسئولین متولی ایثارگران.

به نظرشما وقت آن نشده است که یک مقداری از این پست ها و میزهای مدیریتی خودتان فاصله بگیرید و کار را به اهلش بسپارید؟

با همه شما (مسئولین) هستم!

با یعضی از شما که به خاطر مسائل پشت پرده امورات بیمه خانواده های محترم ایثارگر را به این بیمه یا فلان بیمه واگذار می کنید و هر ساله با کمال وقاحت این عزیزان را در مطب پزشکان، مراکز درمانی، بیمارستان ها و داروخانه ها سرگردان نموده و مستاصل کرده اید.

 این یک نمونه از کارهای شماست که خود را خادم جانبازان می نامید.

در ماده 38 قانون به صراحت نحوه اجرای این قانون توضیح داده شده است. در مورد پرداخت پاداش پایان خدمت به جانبازان ازکارافتاده کلی نیز به همین منوال، چکار کرده اید؟

می فرمایید بودجه ندارید.

 بله، یه وقت بودجه نبود، ما هم چیزی نمی گفتیم. اما الآن اگر بگویید نیست قبول نداریم، اگر نبود این همه اختلاس صورت نمی گرفت (حرف زیاد است اما می خواهم به موارد دیگر اشاره کنم).

آقایان مدیر... پیشنهاد می کنم در هر شهری یک فروشگاه دایر کنید و اجناس و اقلام مختلف را از مرکز تولیدی تهیه و دراین فروشگاه ها در اختیار خانواده ها قرار دهید.

آقایان مدیر! در سطح سیاستگذاری کلان بنیاد به کجا می روید؟

وقتی به بنیاد تهران و یا در سطه کل کشور مراجعه می کنیم، سردرب اطاق های شما مزین هست به ( اتاق فلان کارشناس، فلان مشاورارشد و فلان...) خروجی این همه عناوین در این تشکیلات چیست؟ ترس از یوم الحسرت ندارید که دو دستی این میزها را چسبیده و رها نمی کنید؟

عدم کارایی شما در حیطه خدمات رسانی به ایثارگران کاملا" مشهود است. قبل از اینکه آتش به اختیار شویم حرکتی بکنید. حرف برای گفتن خیلی زیاد است، خواستم اطاله کلام نشود.

باتشکرازمسئولین محترم فاش نیوز

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام ، هر انسانی که فاقد تقوا و ایمان به قیامت باشد میتواند براحتی مرتکب هر گناهی بشود و گناهان را توجیه کند. این روزها ایثارگران را به ویژه خواری و امتیازات گوناگون متهم کردند که ایثارگران طایفه جدا بافته نیستند و حق ندارند از امتیازات و تسهیلاتی جدا از سایر مردم استفاده کنند. اینها فقط شعارهای مردم فریب بوده که نیت اصلی آنها تضعیف نیروهای ارزشی انقلاب است زیرا کسانی که ایثارگران را متهم به ویژه خواری کردند، خودشان بطور کامل از مردم و شرایط بسیار سخت و دشوار زندگی دور هستند و گرفتار انواع ویژه خواری و حقوق نجومی و عده ای نیز گرفتار اختلاسها و رشوه و انواع فساد اخلاقی میباشند.
در تمام کشورهای جهان امتیازات و تسهیلاتی برای رزمندگان و نیروهای نظامی که در دفاع از میهن مجروح یا کشته شدند وجود دارد که بسیار گسترده و وسیعتر از امتیازات و تسهیلات ایثارگران ایرانی میباشند اما هیچیک از مردم آن کشورها اینگونه امتیازات و تسهیلاتی که برای رزمندگان و مدافعان میهن است اعتراض و شعارهای هنجار شکن شنیده نشده لبکه امتیازات و تسهیلات مدافعان را حق طبیعی و قانونی میدانند.
مشکل اصلی ایثارگران تصویب قانون و تخصیص بودجه نیست بلکه فقدان اراده و اولویت خدمت رسانی به ایثارگران است که در دولتهای اصلاحات و دولت فعلی بدلیل تفکر جناحی و تثبیت دین اسلام در حاکمیت نظام مخالفت هستند و همانطور که از اعمال و گفتارشان درک میگردد آنها خواستار حکومت لیبرالی نظیر حکومت آمریکا و کشورهای اروپایی مجزا از ادغام دین و سیاست در حاکمیت هستند فلذا مرتکب اشتباهی بزرگ شدند زیرا حاکمیت اسلامی تنها حکومتی میباشد که هرگونه حکومت را به حاکمیت ملی براساس اراده و خواست اکثریت مردم تبدیل کرده است در حالیکه در کشورهای لیبرالیستی هرگونه حاکمیت وابسته به اراده و خواست ثروتمندان و قدرتمندان است که توسط رسانه ها و تبلیغات گسترده و پر هزینه حاکمیت را در اختیار گرفتند و نقش مردم در اینگونه حاکمیت بسیار ضعیف و غیر موثر میباشد.
خلاصه از حاکمیت لیبرالیستی اینگونه درک میشود که حاکمیت اراده الهی و اسلام و مستضعفین تبدیل به حاکمیت اشراف و ثروتمندان و قدرتمندان شود که در کشور ایران با عنایت به تاریخ بهیچوجه امکانپذیر نیست بنابراین هر دولتی که با رسانه و تبلیغات و هزینه های کلان در راستا و اهداف فریبکاری و ریاکاری با مردم مسلمان تشکیل شود محکوم به نابودی آن حکومت و مسئولان مربوط خواهد شد. انشاالله
سلام باعرض سلام وخداقوت خدمت شما بزرگواران عزیز،بنده از بسیجیان آسیب دیده در درگیری۲۹مرداد سال ۹۵ شهر بلداجی هستم.
چندماه بعد از درگیری خبرنگاری برای مصاحبه به اینجانب مراجعه کردند وباوعده دادن پول به اینجانب درخواست مصاحبه از بنده کردند،ولی تا کنون به عنوان جانباز سپاه هیچگونه خدماتی بمن نداده اند و از طرفی هم مدعی هستند که از قبل مشکل اعصاب و روان داشته ام ، اگر مایل بودیدبرای ارائه جزئیات بیشتر درخدمتتان هستم،محمدهمتیاراز شهر دارالموئمنین نقنه
این جمله برادر بسیار عزیم ممحمدصفریان مقدم خالی از لف نیست :

زمان جنگ عده ای جسارت آوردن نام جبهه را بر زبان نداشتند و جانبازان جانشان را در کف دست گرفتند و با دست خالی برابر دشمنان از سر تا پا مسلح ایستادند.
امروز کسی حق ندارد این نخل های ایستاده و سروهای استقامت را سر ببرد.
اگر امروز در برابر استعمار و زورمداران دنیا سرمان را بالا می گیریم و زیر بیرق هیچ قدرتی نمی رویم نتیجه ایثار و فداکاری های این شهیدان زنده است.
بی توجهی به جانبازان بی حرمتی به شهیدان است.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi