07 بهمن 1398/ ۰۲ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 70291
1398,جمعه 03 آبان10:35
اشتراک گذاری در:
عکس روز

اهدای نشان عالی IPC به شهید ابراهیم هادی


رئیس کمیته ملی پارالمپیک کشورمان پس از دریافت نشان عالی IPC از اندرو پارسونز، عالی‌ترین مقام این کمیته، آن را به شهید ابراهیم هادی اهدا کرد.

به گزارش کمیته ملی پارالمپیک، اقای خسروی وفا پس از دریافت این نشان ارزشمند گفت: خوشحالم که در این مقطع زمانی که هر روز شاهد یک موفقیت برای جمهوری اسلامی ایران هستیم، ورزش کشور در بخش پارالمپیک به چنین موفقیت ارزشمندی دست می‌یابد و این موفقیت مرهون ایثارگری دوستان گمنام و شهیدان راه حق، دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و امام شهیدان است.
وی افزود: تمجید رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک از ورزش پارالمپیک ایران برای من بزرگ‌ترین دستاورد بود و باعث افتخار است در زمانی که تصور می‌شود به دلیل تحریم‌ها ایران در انزوا بسر می‌برد، در چنین مراسم باشکوهی که در سطح بین المللی و باحضور عالی‌ترین مقامات ورزش پارالمپیک و جهان برگزار شد، از ظرفیت‌های ورزش پارالمپیک ایران، برابری فرصت‌ها برای بانوان و آقایان و نیز پیشرفت فوق العاده جنبش پارالمپیک در کشورمان صبحت شد و تمامی این‌ها دلیل تعلق گرفتن این جایزه به ایران بود.
رئیس کمیته ملی پارالمپیک خاطر نشان کرد: این مدال را به شهید ابراهیم هادی تقدیم و از همه دعوت می‌کنم با زندگی این شهید بزرگوار آشنا شوند.
 
 
پهلوان شهید «ابراهیم هادی» از بنیانگذاران گروه چریکی «شهید اندرزگو» در جبهه گیلانغرب و ستاره ورزش کشتی کشورمان است که در عملیات «والفجر مقدماتی»، پنج روز به همراه بچه‌های گردان کمیل و حنظله در کانال‌های فکه مقاومت کرد، اما تسلیم نشد و در ۲۲ بهمن ماه سال ۶۱ بعد از فرستادن بچه‌های باقی مانده به عقب، دیگر کسی او را ندید
نشان عالی IPC را به شهید ابراهیم هادی اهدا می‌کنم
از شهید ابراهیم هادی علاوه بر مجاهدت‌های بسیار در جبهه‌های دفاع مقدس، کرامات بسیاری هم نقل می‌کنند
 
 

 
نشان پاراالمپیک     خسروی وفا     شهید هادی     فاش نیوز     اهدا                        
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.