07 بهمن 1398/ ۰۲ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 70458
1398,شنبه 11 آبان16:30
اشتراک گذاری در:
عکس روز

به داد رامهرمز برسید!


ولی - واقعا من برای مسئولین خوزستان متاسفم که سه سال است نمی توانند کمیسیون عالی در خوزستان برگزار کنند!

اکثر جانباز دارند زمینگیر می شوند. فرزندانمان هم مثل خودمان شده اند. پارتی در ادارات جای ایثار را گرفته و اداره به خصوص شهرداری رامهرمز که اهمیت به جانبازان و فرزندان جانبازان اهمیت نمی دهند و کسانی که هیچ بویی از جبهه وجنگ نبرده اند می برند سرکار.

فرزند من که سه سال است پرونده اش را فرستادن پیشم مدیر کل شوراها و شهر آقای ص که شهرداری و استانداری می گویند تو 20 درصد هستی. بیش از 30 نفر شهرداری رامهرمز به کار گرفته که یک درصد جانبازی هم ندارن.

برای پرونده موج انفجار من سه سال است که خانواده من انتظار می کشند. دو نفر از فرزندانم بیش از دو سال است عقد کرده اند. به دلیل مشکلات. بیکاری نتوانستند ازدواج کنند و دیگری هم محصل است.

بازرسی مسئولین هم سری به اداره بخصوص شهرداری رامهرمز نمی زند که ببیند بی عدالتی و زورگویی و حق خوری سر به فلک کشیده و جانبازان زیر پا له می شوند. کسی که بیش از 20 سال داروی اعصاب استفاده می کند، نزدیک 2 ماه 12 ساعت سر کارید بدون غذا بمانید که شیفت ما را می گویند کمبود نیرو ست که درد معده به دردها اضافه شد.


کد خبرنگار : 20


رامهرمز     خوزستان     شهرداری     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
ابوالفضل
1398/08/14 - 23:42
اشکال از دولت است خدا صبرمان دهد تا 1400

Reply
no
0
yes
1
شفیعی
1398/08/19 - 02:20
بنام خدا
باسلام
مسئولینی که خانواده‌های شهدا و جانبازان را از یاد برده اید. این جانبازان رزمندگان 12 سال به بالا بودند نوجوان وقبراق وسرحال بودند و وقتی که نوامیس وخاک ایران را درخطر دیدند باتوکل به خداي يکتا خودجوش شده اند وبا اصرار و مقاومت وشجاعت خودشان را عازم جبهه وجنگ تحمیلی کردند. آیا يادتان نمی آید واز ياد برده اید رزمنده گان اسلام را که چه پیروزی های به ارمغان آوردند نتیجه جنگ تحميلي را عوض کردند آیا رزمندگان 8سال دفاع مقدس همان نوجوانان نبودند که شهید وجانباز شدند. پدر ما یکی از همان رزمندگان است که درسال 65در عملیات کربلای 4 و5 مجرو وشیمیایی وموج انفجار گرفته‌ که الان 52سال داردوجانبازان عزیز هر روز به هم رزمندان شهیدشان خیلی از آنها هم زمین گیر شده اند وپدر ما 20درصد جانبازی شیمیایی دارد ودارای موج گرفتگی اعصاب و روان که بیش از 20سال است دارو استفاده می‌کند مسؤلین دلسوز که‌ سرکار هستید چرا از جانبازان دفاع نمیکنید که چرا مسؤلینی بر سرکارهستند که برضد خانواده شهدا و جانبازان هستند ودربیشتر ادارات بخصوص شهرداری شهرستان رامهرمز بی عدالتی جای عدالت را گرفته وپارتی جای ایثار را گرفت، ما پدرمان را برای کمیسیون‌ اعصاب و روان با خواهش و تمنا و التماس به کمیسون اعصاب وروان برده ایم 3سال از آن میگذرد ما در انتظار کمیسیون عالی درخوزستان می‌باشم، پدر من که تا حالا چيزي نخواسته بعداز این همه سال جانبازی حتی یک نفر از طرف بنیاد به‌ دیدنش نیامده ما 3تابرادر که دوتامون نزدیک دوسال است عقد کرده ایم و به علت مشکلات مالی وبیکاری نتوانسته ایم ازدواج کنیم نامه درخواست برادرم از شهرداری رامهرمز به استانداري خوزستان برای بکار گیری در شهرداری وآتش نشانی 3سال است که می‌گذرد مسئول استخدام و مدیر کل شهر وشورا ها جناب آقای صدیقی می‌گویند باید 25درصد باشد درصورتي که شهرداری رامهرمز از پارسال تا الان بیش از 30نفر نیرو گرفته که هيچ کدامشان نه فرزند جانباز هستند نه فرزند شهید. آيا فرزندان‌ شهدای گلگون کفن وجانبازان غیور حقی ندارند.جانبازان که خودشان ازحقشان گذاشتند و درراه خدا می‌گویند جانباز شده ایم آیا ما فرزندان جانبازان شیمیایی و اعصاب و روان که مشکلات‌ فراوانی داريم بی عدالتی هارا تاکی تحمل کنیم یا مهدی فاطمه (عج) تو به داد ما برس

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.