15 آذر 1398/ ۰۹ ربيع الثاني ۱۴۴۱
شناسه خبر : 70485
1398,دوشنبه 13 آبان11:14
اشتراک گذاری در:
عکس روز

برپایی «عصر خاطره» در موزه دفاع مقدس


«عصر خاطره» در حوزه دفاع مقدس، با محوریت «خاطرات شهدا، رزمندگان، ایثارگران و آزادگان» روز سه‌شنبه چهاردهم آبان 1398 در سالن خلیج فارس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.

سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس با همکاری اداره کل بنیاد حفظ  آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان تهران به منظور ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و ارج نهادن به مقام سلحشوران کشور با همکاری و مشارکت دستگاه‌های فرهنگی به صورت ماهانه جلساتی را با عنوان «عصر خاطره» در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌کند.

این برنامه مروری بر خاطرات شهدا، رزمندگان، ایثارگران و آزادگان است. «عصر خاطره» با هدف زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا و شجاعت، ایستادگی، مقاومت و مردانگی رزمندگان، آزادگان، جانبازان در دوران دفاع مقدس برپا می‌شود. رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره برپایی جلسات عصر خاطره نیز فرموده اند، صمیمانه و از ته دل از کسانی که شب خاطره، ماجرای خاطره‌نویسی، ماجرای خاطره‌گویی و جریان احیای حوادث دوران دفاع مقدس را زنده نگه داشته‌اند؛ تشکر می‌کنم کارشان بسیار کار بزرگی است.

«عصر خاطره» در حوزه دفاع مقدس، با محوریت «خاطرات شهدا، رزمندگان، ایثارگران و آزادگان» روز سه شنبه 14 آبان 1398 ساعت 15 در سالن خلیج فارس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.


منبع : دفاع پرس


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.