شناسه خبر : 70510
چهارشنبه 15 آبان 1398 , 09:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

دیدار گروه جهادی ایثارگران با خانواده شهدای نیشابور

گروه جهادی ایثارگران بدون مرز استان بوشهر با خانواده جانباز هفتاد درصد مدافع حرم صدیقی و مادر بزرگوار شهید عابدی در شهر نیشابور دیدار کردند.

فاش نیوز - گروه جهادی ایثارگران بدون مرز استان بوشهر با خانواده جانباز هفتاد درصد مدافع حرم صدیقی و مادر بزرگوار شهید عابدی در شهر نیشابور دیدار کردند.

در این دیدارها که در منزل این عزیزان انجام گردید، جانباز مدافع حرم از نحوه حضور در جبهه مقاومت و چگونگی مجروحیت خود به وسیله تکفیری‌ها توضیحاتی را ارائه کرد.

حضور در منزل شهید عابدی و دیدار با مادر این شهید از دیگر برنامه های حضور گروه در نیشابور بود.

در این دیدار مادر بزرگوار شهید عابدی به ذکر خاطراتی از فرزند شهید خود پرداخته و از حضور گروه جهادی در منزل خود ابراز خشنودی نمود.

در پایان این دیدارها به رسم یادبود لوح تقدیر و هدیه و یک چفیه به عنوان نماد مقاومت و پایداری رزمندگان تقدیم این دو خانواده بزرگوار گردید.

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi