شناسه خبر : 70538
شنبه 18 آبان 1398 , 09:57
اشتراک گذاری در :
عکس روز

سعید عاکف:

شهدای هنرمند همچنان مظلومند

نویسنده مطرح کتاب "خاک‌های نرم کوشک " معتقد است در عرصه هنر شهدای هنرمندی هستند که هنوز پس از سالها به آنها پرداخته نشده است و جای کار بسیاری دارد.

سعید عاکف: شهدای هنرمند همچنان مظلومند

سعید عاکف نویسنده کتاب "خاک‌های نرم کوشک" در خصوص اهمیت برگزاری مراسم پاسداشت شهدای هنرمند گفت: به نظرم هرکاری در عرصه بزرگداشت شهدا شود کم است و ملت ما بیش ازاین ها به شهدا مدیون است و باید باکیفیت و به بهترین نحو این گونه مراسم‌ها برگزار شود.این مراسم بسیار کار نیکو و شایسته‌ای است که امیدوارم در شان نام و یاد شهدای هنرمند برگزار شود.

عاکف افزود: امروز هزینه‌های بسیاری در امور فرهنگی و هنری می‌شود و اگر این هزینه‌ها صرف اموری نظیر ترویج سیره و راه شهدا بشود و مکتوب و ماندگار شود بسیار موثر و اثر بخش خواهد بود.

وی در ادامه افزود: ما در عرصه هنر شهدایی نظیر سیدشهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی را داریم که هنوز پس از سالها راه و منش وی چاره ساز و راهگشاست.

چهره‌هایی نظیر شهید سعید جانبزرگی، شهید رهبر، شهید حمیدرضا نظام و بسیاری از شهدای این عرصه راداریم که  هنوز جای پرداخت بسیاری دارند اما متاسفانه شهدای هنرمندمان مظلوم هستند.

مراسم پاسداشت شهدای هنرمند باعنوان "شاهدان شیدایی" به همت سازمان بسیج هنرمندان کشور بیست و هفتم آبان ماه در تالار اندیشه حوزه هنری باحضور جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و مسئولان لشکری و کشوری و جامعه فرهنگ و هنر کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi