شناسه خبر : 70556
شنبه 18 آبان 1398 , 16:31
اشتراک گذاری در :
عکس روز

نوجوان زیباروی عکس‌هایم به شهادت رسید

حمید داوودآبادی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام در خصوص شهید «محمد محمودنذر» نوشت: «نوجوان زیباروی عکسهایم به شهادت رسید.»

«محمد محمودنذر» خبرنگار شبکه تلویزیونی المنار، در حالی که مشغول فیلمبرداری از پیشروی نیرو‌های حزب الله و ارتش سوریه برای آزادسازی کامل شهر حلب بود، به شهادت رسید.

حمید داوودآبادی نویسنده و رزمنده دوران دفاع مقدس در صحنه اینستاگرام خود با انتشار تصاویری از کودکی و جوانی شهید محمودنذر، در خصوص این شهید بزرگوار نوشته است: «عاشورای سال ۱۳۷۴ در شهر نبطیه در جنوب لبنان، برای اولین بار چهره زیبا و جذاب محمد نظرم را جلب کرد و از او عکس گرفتم.

نوجوان زیباروی عکس‌هایم به شهادت رسید

سال ۱۳۷۷، هنگامی که به روستای عربصالیم در جنوب لبنان رفتم، محمد را دیدم و مجددا از او عکس گرفتم. بعد‌ها شنیدم محمد به صفوف مقاومت اسلامی پیوسته است. خیلی دنبالش بودم تا او را ببینم. سرانجام محمد که در تبلیغات نظامی مقاومت اسلامی (اعلام الحربی) فعالیت داشت و با شبکه المنار کار می‌کرد، در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ به دست تکفیری‌های داعش در سوریه به شهادت رسید. خدا شرّ تکفیری‌ها و صهیونیسم را از سر جهان اسلام کم کند.

نوجوان زیباروی عکس‌هایم به شهادت رسید

نوجوان زیباروی عکس‌هایم به شهادت رسید

نوجوان زیباروی عکس‌هایم به شهادت رسید

 

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi