شناسه خبر : 70573
یکشنبه 19 آبان 1398 , 15:23
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اعلام نتایج بررسی حذف واژه شهید از تابلو‌های معابر

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بایستی نتایج بررسی حذف واژه شهید از تابلو‌های خیابان‌ها هرچه زودتر در شورا اعلام شود.

نتایج بررسی حذف واژه شهید از تابلو‌های خیابان‌ها هر چه زودتر در شورا اعلام شود

«سید حسن رسولی» عضو شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز در صد و هفتاد و پنجمین جلسه این شورا در تذکری از ارائه نشدنِ گزارش کمیته حقیقت‌یاب درباره حذف واژه شهید از برخی تابلو‌های معابر تهران پس از گذشت یک ماه انتقاد کرد.

رسولی در این زمینه اظهار داشت: با توجه به اینکه پس از حذف واژه شهید واکنش‌های زیادی در سراسر کشور صورت گرفت، از دبیر کمیته حقیقت‌یاب و هئیت رئیسه شورا می‌خواهم که هرچه زودتر گزارش تحقیقاتِ صورت گرفته در این‌خصوص را ارائه دهند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: کمیته حقیقت‌یاب باید بدون هیچ کم و کاستی، گزارش خود را ارائه دهد تا از حیثیت شورا دفاع شود و در این زمینه روشنگری صورت گیرد.

اعلام نتایج کمیته حقیقت‌یاب در آینده نزدیک

در این جلسه، «محسن هاشمی» رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به تذکر رسولی گفت: گزارش کمیته حقیقت‌یاب در خصوص حذف واژه شهید از برخی تابلو‌های خیابان‌های تهران به هیأت رئیسه تحویل داده شده و به‌زودی اعلام خواهد شد.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi