شناسه خبر : 70594
سه شنبه 21 آبان 1398 , 11:46
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برگزاری مسابقات گلبال و شنای جانبازان بصیر کشور

 مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: ششمین دوره مسابقات گلبال و چهارمین دوره مسابقات شنای جانبازان بصیر سراسر کشور از تاریخ ۱۸ الی ۲۲ آبان ماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

برگزاری مسابقات گلبال و شنای جانبازان بصیر سراسر کشور

 سید مستجاد حسینی با اعلام این خبر گفت: ششمین دوره مسابقات گلبال و چهارمین دوره مسابقات شنای جانبازان بصیر سراسر کشور با مشارکت ارتش جمهوری اسلامی ایران و خانه نور ایرانیان بصیر توسط اداره کل امور ورزشی و اردویی بنیاد از تاریخ ۱۸ الی ۲۲ آبان ماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود.
وی افزود: در این دوره از مسابقات ۲۳ تیم گلبال در قالب دسته برتر و دسته یک به رقابت با یکدیگر می‌پردازند و مسابقات شنا نیز در ۲ کلاس پزشکی ورزشی و در مواد ۵۰ متر قورباغه و ۵۰ متر آزاد برگزار می‌شود و نتایج نهایی این دوره از مسابقات متعاقباً اعلام می‌شود.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi