شناسه خبر : 70612
چهارشنبه 22 آبان 1398 , 10:54
اشتراک گذاری در :
عکس روز

فتنه گری ها برای فریب و ایجاد ناامنی

جانباز ناشناس - بنابر فرمایش شهید همت در دوران دفاع مقدس که انجام تکلیف را در و برای زندگی روزمره معرفی کرده، شیعیان در زمان انتظار فرج حضرت بقیه الله (عج) باید به تکالیف خود عمل کنند اما این روزها اثرات جبران ناپذیر فتنه 88 گریبانگیر مسلمانان شده و به وسیله نفوذ دشمن در بین مسئولین، توانسته مشکلات بزرگی را به مردم و کشور تحمیل نماید.
نشانه های فتنه دروغ و فریب بر پایه واقعیت است.

 چنان که شاعر می فرماید " دروغ از راست می گیرد فروغ "! یعنی دروغی آمیخته با چاشنی حقیقت قابل تحمیل است. افرادی در ادامه فتنه گری و فریب مردم با کمک های دشمنان توانستند در روند حرکت حکومت مانع سازی نمایند. برای مثال ترساندن مردم از شرایط تورم 1000 درصدی ونزوئلا یا وعده های سیب و گلابی برجام. همچنین افزایش درآمد و حقوق مطابق با نرخ تورم بطور کلی دروغ های آمیخته با حقیقت بود.

 لذا این روزها شاهدیم نرخ تورم از سال 92 بیش از 2000 درصد یعنی دو برابر نرخ تورم ونزوئلا و شکست اسفناک برجام و عدم افزایش درآمد و حقوق بسیار کمتر از نرخ تورم گویای فساد اخلاقی و انحرافات دینی و ضدیت با نظام اسلامی بر اساس جریانات فتنه و همدستی با استکبار و شیاطین بزرگ و کوچک شکل گرفته و لازم است طبق فرمایشات و اوامر رهبر معظم انقلاب کلیه مسئولان و عاملان جریان فتنه که در جهموری اسلامی نفوذ کردند و مشکلات فراوانی ایجاد شده پاسخگو باشند، در غیر اینصورت بدیهی است قوه قضاییه وظیفه برخورد قهری و اجبار برای پاسخگویی فتنه گران نفوذی، تکلیف الهی و قانونی خود را انجام نماید.

 رهبر معظم انقلاب در ارتباط با مبارزه بر علیه محورهای فریب فتنه گران، فرمایشات و اوامری صادر نمودند که توجه و اجرای آنها تکلیف الهی یا وظیفه شرعی مسلمانان و تعهدات قلبی شیعیان به مقام ولایت است. در این خصوص بارها برای افزایش سطح آگاهی عمومی مردم و پیشرفت علمی و تخصصی با توجه ویژه نسبت به جوانان و نخبگان و مجاهدان فی سبیل الله تاکید گردیده است.

 علیهذا تمرکز بر محورهای تعیین شده کلید رهایی از فتنه های جهانی و بدتر از فتنه گری، حضور و نفوذ دشمن در لباس مقدس روحانیت و مسئولان حکومت اسلامی می باشد که برای انتخابات پیش رو، توحه و عنایت مخصوص بر وظایف شورای نگهبان را طلب می نماید.

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi