شناسه خبر : 70615
چهارشنبه 22 آبان 1398 , 11:10
اشتراک گذاری در :
عکس روز

عمل سه جانباز اعصاب و روان توسط یک پزشک آلمانی

مدیرکل درمان و توان‌بخشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امور درمانی جانبازان و ایثارگران توسط پروفسور «والتراشتومر» فوق تخصص مغز و اعصاب از کشور آلمان انجام شد.

https://defapress.ir/files/fa/news/1398/8/22/850225_478.jpg

امیر کریمی مدیرکل درمان و توان‌بخشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به حضور متخصصان خارجی برای درمان جانبازان در کشورمان اظهار داشت: در همین راستا پروفسور «والتراشتومر» فوق تخصص مغز و اعصاب از کشور آلمان با سفر به کشورمان به همراه تیم پزشکی ایرانی به ویزیت و عمل جراحی جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا پرداخت.

وی ادامه داد: ۳۰ نفر از جانبازان و ایثارگران از تاریخ ۱۱ الی ۱۳ آبان توسط پروفسور والتراشتومر و تیم همراه در کلینیک فوق تخصصی خاتم‌الانبیاء (ص) تحت ویزیت و مشاوره درمانی قرار گرفتند و عمل جراحی نیز برای سه نفر از این عزیزان انجام شد.

 

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi