شناسه خبر : 70683
یکشنبه 26 آبان 1398 , 13:51
اشتراک گذاری در :
عکس روز

لایق یک دفترچه هم نیستیم؟!

فرامرز.علیدوستی.گیلانغرب - اینجانب متولد ۴۸ در سال ۶۴ در سن ۱۴ سالگی با عضویت بسیج. در جبهه های غرب و جنوب و در دو عملیات کربلای ده و نصر جهار فتح شهر ماووت عراق فارغ تحصیل دانشگاه امام خمینی جبهه و جنگ که ازجان مال سرنوشت درس و زندگی گذشتیم اما حالا قانون به دستان ما، ما را لایق دفترچه که از بنیاد به عنوان جانباز زیر ۲۵درصد بدون هیچ گونه امتیازی و چشم داشتی آن یک قلم دفترچه رایگان را مثل آحاد مردم پولی نمودن آیا ما با آن همه ایثار لیاقت حتی یک دفترچه ایثار را نداشتیم؟

 چرا مثل قبل دوباره اجرا نمی شود که بتوانیم داروهایی که حاصل صدای انفجار و بمب های شیمیایی سال ۶۶ عملیات نصر ۴ که در آن صدام از شیمیایی استفاده کرد. داروی آن را مثل قبل رایگان بگیریم اما حالا حتی نمی توانیم یک نسخه پرداخت کنیم.

سلام اینجانب را به آقامان برسانید.

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi