شناسه خبر : 70710
دوشنبه 27 آبان 1398 , 15:46
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تصویر کمتر دیده شده از حاج قاسم در حرم امام رضا

سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و از مشهورترین سرداران ایرانی جبهه مقاومت است که به واسطه سال‌ها مبارزه علیه تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه به عنوان چهره‌ای محبوب در سطح بین‌المللی شناخته می‌شود.

سردار سلیمانی متولد سال 1335 در شهرستان رابر استان کرمان از سرداران دوران دفاع مقدس است که در آن دوران فرماندهی لشکر 41 ثارالله را برعهده داشت. او در سن 24 سالگی به مسئولیت فرماندهی دو گردان از نیروهای کرمانی درآمد و با پیشنهاد حسن باقری تیپ جدیدی از نیروهای کرمانی را در زمستان سال 1361 با ترکیب نیروهایی از سیستان و بلوچستان و هرمزگان با نام لشکر 41 ثارالله پدید آورد.

تصویر پیش رو این فرمانده ایرانی را در کنار همرزمان خود در سال‌های دفاع مقدس نشان می‌دهد؛ تصویری که در حرم امام رضا (ع) به ثبت رسیده است.

حاج قاسم سلیمانی در حرم امام رضا (ع) + تصویر

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi