03 بهمن 1398/ ۲۸ جمادى الأولى ۱۴۴۱
شناسه خبر : 70729
1398,سه شنبه 28 آبان12:03
اشتراک گذاری در:
عکس روز
سهمیه ویژه بنزین جانبازان(۳)

باید برای جانبازان و معلولان سهمیه بنزین خاص اختصاص یابد


سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس خواستار برطرف کردن نواقص طرح سهمیه بندی بنزین برای اختصاص سهمیه ویژه به جانبازان و معلولان حرکتی شد...

باید برای جانبازان و معلولان سهمیه بنزین خاص اختصاص یابد

فاش نیوز -  سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس خواستار برطرف کردن نواقص طرح سهمیه بندی بنزین برای اختصاص سهمیه ویژه به جانبازان و معلولان حرکتی شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، علی اکبر کریمی، نماینده ایثارگر مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم شتابزده دولت در اعلام سهمیه بندی بنزین و عدم لحاظ جانبازان حرکتی و معلولان اظهار داشت: با عنایت به اینکه طرح سهمیه بندی بنزین، ایرادات بسیاری دارد و طبق فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری، مسئولان موظفند که دقت کرده و مشکلات اجرایی این طرح را برای کاهش مشکلات و دغدغه های مردم کم کنند، یکی از این دغدغه ها که به ما به عنوان نمایندگان ملت منعکس شده است، بحث عدم پیش بینی سهمیه بنزین برای عزیزان ایثارگر است.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس دهم در ادامه یادآور شد: همانطور که مطلع هستید برای اقشاری از جامعه مانند معلولان و جانبازان حرکتی که به لحاظ وضعیت خاص خود، مجبور به استفاده از خودروی شخصی حتی در مسافت های کوتاه هستند، پیشنهاد ما به دولت این است که برای جانبازان و معلولان سهمیه خاص پیش بینی شود.

 کریمی تاکید کرد: در جلسات آینده فراکسیون ایثارگران که با برخی از مسئولان دولتی برگزار خواهد شد، این پیشنهاد را منعکس و دنبال خواهیم کرد تا عزیزان جانباز و به خصوص آنهایی که دارای محدودیت حرکت هستند، بتوانند از این سهمیه استفاده کنند.

 سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس دهم با یادآوری این موضوع که قبلا" هم در مورد سهمیه بندی، برای جانبازان امکاناتی پیش بینی شده بود، خاطرنشان کرد: متاسفانه چون طرح افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین به طور جامع از سوی دولت دیده نشده است، بسیاری از مسائل در آن مغفول مانده است و بایستی تاکید و یادآوری شود تا مسئولان ذیربط مشکلات و نواقص آن را برطرف کنند.


کد خبرنگار : 20


مجلس     سهمیه بنزین جانبازان     علی اکبر کریمی     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
4
ناشناس
1398/08/28 - 20:43
فراکسیون های مجلس در این شرایط باید بجای سهمیه خواهی برای اقلیتی از جانبازان، از حقوق همه ملت دفاع می کرد .

Reply
no
0
yes
0
1398/09/02 - 17:00
از معلولین حرکتی ناشی از جنگ تحمیلیم نظارت بر عملکرد قوانین مصوبه در رابطه با معلولینم فقط جو زده بنزین نباشیم مثلا در هر شهر کارگروهی مسئول درمان آیاهستند زخم بستر گرفتم به بنیاد مراجعه هیچ عکس العملی ندارند یک نخاعی ساعتی بیرون میرود ولی زخم بسترش شاید برا بهبودی ماه ها طول بکشد آنگاه هم که انتقاد کند شماتت میشود این پشت میز نشینی ها جلسات مکرر آیا درقبال درد بیمار وجدان متولیان جانبازان را آرام می کند

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.