شناسه خبر : 70763
چهارشنبه 29 آبان 1398 , 16:17
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

مسابقات قرآن خانواده شهدا و ایثارگران یزد

مسابقات قرآن خانواده شهدا و ایثارگران یزد برگزار شد


مرحله استانی مسابقات قرآن کریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان یزد با شرکت 240 نفر از برگزیدگان مرحله شهرستانی برگزار شد.

این دوره از مسابقات در رشته‌های حفظ، قرائت، تفسیر و مفاهیم در دو بخش خواهران و برادران در دبیرستان شاهد برگزار شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات گفت: آموختن قرآن و یاد دادن به دیگران، بهترین اعمال است و موجب تقرب به خدای متعال می‌شود.

حجت‌الاسلام عباس زارع تصریح کرد: مراد از یادگیری قرآن، فهم و تفسیر آیات و درک کامل مفاهیم نورانی آن است که بخشی از آن از طریق آموزش می‌تواند به دست بیاید اما بخش دیگر را باید با تفکر و تدبر و کسب نورانیت دل به دست آورد.

وی توجه ویژه به فراگرفتن تعالیم این کتاب آسمانی را از اولویت‌های اصلی بنیاد در مباحث فرهنگی عنوان کرد و خواستار مشارکت بیشتر خانواده‌ها در اشاعه و نشر فرهنگ متعالی قرآن شد.

 

منبع: آریا
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi