شناسه خبر : 70777
پنجشنبه 30 آبان 1398 , 09:43
اشتراک گذاری در :
عکس روز

هشدار نیروهای مسلح یمن به رژیم صهیونیستی؛

برای درهم کوبیدن عمق اشغالگران آماده‌ایم

سخنگوی نیروهای مسلح یمن بر آمادگی کامل این نیروها برای مقابله با هرگونه تجاوز نظامی احتمالی رژیم صهیونیستی به یمن تاکید کرد.

هشدار نیروهای مسلح یمن به رژیم صهیونیستی؛ برای درهم کوبیدن عمق اشغالگران آماده‌ایم

یحیی سریع امروز چهارشنبه تصریح کرد توانمندی‌های دفاعی نیروهای یمنی در زمینه موشکی و پهپادی به اندازه‌ای است و آن قدر امکانات دارد که می‌تواند اهداف حیاتی در عمق رژیم اسرائیل را هدف قرار دهد.

وی در سخنانی در همایشی با عنوان طمع‌ورزی‌های اسرائیلی در یمن خاطرنشان کرد پیامی که سید عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله در سالروز میلاد نبوی شریف فرستاد، از منبع قدرت ارسال شد و دشمن اسرائیلی باید آن را جدی بگیرد.

این سخنگو به دشمنی تاریخی رژیم صهیونیستی با یمن و امت اسلام و اعراب در طول تاریخ و نقشه‌ها و توطئه‌هایی اشاره کرد که هدف از آن توسعه طلبی و سیطره بر مهمترین گذرگاه‌های حیاتی خلیج فارس و دریای سرخ است.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi