شناسه خبر : 70858
شنبه 02 آذر 1398 , 13:47
اشتراک گذاری در :
عکس روز

پاسداشت شهید امنیت وطن «سرگرد ایرج جواهری»

در هفته بسیج

معاون تهذیب مدرسه علمیه امام خمینی (ره) کرمانشاه از دیدار مسئولان حوزوی استان با خانواده شهید امنیت وطن «سرگرد ایرج جواهری» و گلباران محل شهادت این شهید عزیز در هفته بسیج خبر داد.

به گزارش مرکز کرمانشاه، حجت الاسلام جلال قربانی معاون تهذیب مدرسه علمیه امام خمینی (ره) کرمانشاه گفت: اگر بخواهیم «بسیج» را در یک کلمه معنا کنیم، یعنی داشتن بصیرت و پا به رکاب بودن ولایت خواهد بود.

پاسداشت شهید امنیت وطن «سرگرد ایرج جواهری»

معاون تهذیب مدرسه علمیه امام خمینی (ره) کرمانشاه با بیان اینکه شهدای امنیت وطن برای حفظ آرامش و جلوگیری از اخلال در نظم جامعه، روحیۀ بسیجی را معنا کردند، افزود: سلحشورانی که در برابر اشرار سینه سپر کردند و نگذاشتند اغتشاشگران، دستورات اجانب را در ایران اسلامی پیاده کنند، حقیقتا سربازان واقعی ولایت بودند.

وی با اشاره به اینکه ما در هفته بسیج چندین برنامه در دستور کار داریم که نخست دیدار با خانواده شهید امنیت وطن سرگرد ایرج جواهری و گلباران محل شهادت این شهید عزیز است، اظهار کرد: این افسر بسیجی با نثار خون خود در راه امنیت و آسایش کشور با اجرای فرمان رهبری فرزانه امنیت پایدار را به شهر‌ها برگرداند.

حجت الاسلام قربانی با بیان اینکه در هفته بسیج برنامه‌های نشست بصیرتی و تحلیل‌های سیاسی برای طلاب مدرسه نسبت به اوضاع فعلی کشور برگزار می‌شود، حضور تحلیل گران مجرب سیاسی و برگزاری تریبون آزاد را از دیگر برنامه‌های مدرسه علمیه امام خمینی (ره) کرمانشاه اعلام کرد.
منبع: خبرگزاری صدا وسیما
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi