03 بهمن 1398/ ۲۸ جمادى الأولى ۱۴۴۱
شناسه خبر : 70861
1398,شنبه 02 آذر14:21
اشتراک گذاری در:
عکس روز

اینترنت قطع، دارو و مریضی هم ممنوع!


امروز چند روزه داروخانه ها به بهانه قطع اینترنت دارو نمی دهند به جز داروخانه های هلال احمر البته در مرکز استان ما فقط دو تا داروخانه قرارداد دارند که یکی هلال احمر و دیگری شخصی است.

اینترنت قطع، دارو و مریضی هم ممنوع!

معلم جانباز - امروز چند روزه داروخانه ها به بهانه قطع اینترنت دارو نمی دهند به جز داروخانه های هلال احمر البته در مرکز استان ما فقط دو تا داروخانه قرارداد دارند که یکی هلال احمر و دیگری شخصی است. در هلال احمر از طریق اینترنت داخلی دارو داده می شود اما آن یکی به بهانه قطع اینترنت سرباز می زند و ضمنا" در مواقع دیگر هم به انواع و اقسام بهانه ها سعی می کنند از دادن دارو خودداری کنند و علتش هم بدحسابی بیمه دی است.

 ضمنا" قانون جدیدی را هم به پزشکان طرف قرارداد اعلام کردند که فاصله ویزیت جانبازان با فاصله یک هفته باید باشد یعنی اگر بیماری اقتضا کرد حالش بد بود دو روز متوالی به پزشک مراجعه کنند پذیرش نمی شوند! این قانون من درآوردی بیمه دی جای تامل دارد اما آیا فریادرسی هست؟ البته خیر!

 دوستان بیمه دی به واسطه وصل شدن به بنیاد، همه خانواده های ایثارگران را به گروگان گرفته هرطور دلشان بخواهد عمل می کنند. لغو قرارداد به علت ندادن پول توسط پزشکان و عدم رسیدگی از طرف بنیاد، محدود شدن آزمایشگاه ها و داروخانه ها به علت بدحسابی و بی خیالی بیمه دی و بنیاد، محدود کردن ویزیت با فواصل دلخواه مدیران بیمه دی و عدم پرسش و رسیدگی مسئولین بنیاد، نپرداختن وجوه نسخه ها در مدت طولانی و بی خیالی بنیاد، سفارش به پزشکان طرف قرارداد به نوشتن داروی کم که باعث مراجعه پی در پی و گرفتن وقت، معطل ماندن ساعت ها در داروخانه ها برای ثبت دارو و تایید بیمه باز هم بدون رسیدگی و هزاران درد بی درمان و سلیقه های دوستان بیمه دی و...

  بی خیال اعتراض جانبازان و مراجعات مکرر به بنیاد و جواب یک کلمه اعتبار نمیدن. کاری از دستشان بر نمی آید. مقصر سازمان برنامه بودجه است که به بنیاد پول نمیده نهایتا" اعصاب خراب جانبازان و تشدید بیماری سوختن و ساختن از جیب خود و گاهی صرف نظر کردن از درمان به علت وضعیت مالی بد!

 البته فراموش نکنیم این تنها بیمه دی است که قدرت مقاومت و برخورد و سردرگم کردن ایثارگران را دارد و تنها این بیمه دی است که با بی خیالی هرطور دلش بخواهد عمل کند و علتش هم پشت گرمی دارد به نام بنیاد شهید که مولود این بیمه نامبارک است و مطمئنا" مسئولین بنیاد هیچ وقت به دستپخت خود نه فشاری می آورند و نه آن را ناکارآمد می دانند و چه بسا که در مناظرات به به و چه چه و ازخود راضی بودن از اعمال خود را در بوق کونا می کنند
، غافل از مسائل پشت پرده که معمولا" همه می دانند.

تا کی این روش ناموزون پیش می رود و تا کی فقط جانبازان رعایت بد اخلاقی ها را تحمل کنند خدا میداند!
هرچند همه میدانند وباز هم بی خیال وادامه می دهند جای تاسف فراوان دارد.
حرمت امام زاده را متولیانش باید داشته باشند که متاسفانه خود متولی باعث و بانی است!


کد خبرنگار : 20


داروخانه     بیمه     دارو     فاش نیوز     اینترنت                        
Reply
no
0
yes
0
1398/09/06 - 00:36
چرا برخورد لازم با تیم جهرمی و دوستانش در ارتباطات و مخابرات ایران نمیشود

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.