شناسه خبر : 70862
شنبه 02 آذر 1398 , 14:36
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برگزاری یادواره کارگران شهید در رشت/ فیلم

یادواره 418 کارگر شهید گیلان امروز در رشت برگزار می شود.

برگزاری یادواره کارگران شهید در رشت+فیلم

به گزارش مرکز گیلان؛ رئیس سازمان بسیج کارگری کشور در این مراسم که در مجتمع دخانیات گیلان برگزار شد گفت: امنیت امروز کشور ما مرهون خون شهداست.
علی‌حسین رعیتی‌ فرد افزود: پایبندی به ارزش های انقلاب، بصیرت و پیروی از ولایت فقیه از وصیت های مهم شهداست که باید همه به آن توجه کنیم.


 وی با بیان اینکه امروز در جنگ اقتصادی نیاز است مدیران جلوی صف باشند و هم ‌افزایی ایجاد کنند و اجازه ندهند چرخ صنعت بایستد گفت : تمام تلاش امروز دشمن این است که ما را دچار شک و تردید کند و باید با هم‌افزایی و همدلی مردم و مسئولان از این پیچ تاریخی عبور کنیم.

رئیس سازمان بسیج کارگری کشور با اشاره به اینکه  امروز کارگران و کارخانه‌های ما هدف دشمنان قرار دارند تصریح کرد : در این شرایط هر کارخانه ‌ای که تولید داشته باشد یک سنگر مقاومت در برابر دشمنان افزایش می یابد.

در پایان این مراسم ار 2 خانواده شهید تجلیل شد.

download

منبع: خبرگزاری صدا وسیما
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi