شناسه خبر : 70892
یکشنبه 03 آذر 1398 , 11:56
اشتراک گذاری در :
عکس روز

صدمه های سوء مدیریت، عمدی یا سهوی!؟

 طی 6 سال گذشته صدمات بسیار زیادی به اقتصاد و معیشت مردم وارد شده است که مطابق نظریه کارشناسان بطور کلی سوء مدیریت و بی کفایتی مسئولان مربوط علت تمامی صدمات بوده است. آیا وقت آن نرسیده که کارشناسان درخصوص عمدی یا غیر عمدی بودن صدمات وارده توسط مدیریت مربوط بررسی شود؟ چطور امکان دارد در مقطع شش سال تمام تصمیمات بر علیه حکومت اسلامی و نیروهای ارزشی و تقویت جبهه دشمنان اسلام صورت بگیرد و کارشناسان و دلسوزان فقط هشدار بدهند که تصمیمات اتخاذ شده اشتباه و بر علیه نظام اسلامی و منافع ملی هستند؟

به طور طبیعی هر انسانی در مقابل اعمالش مسئول و پاسخگو میباشد مگر اینکه مجنون و محجور باشد اما پس از ارتکاب هر اشتباه توجیهی ارائه شده که اغلب توهین به شعور مردم و گاهی حمله به کارشناسان خبره بوده فلذا لازم است به سرعت جلوی ضرر بیشتر کشور و منافع ملی گرفته شود تا بیشتر از این کشور و منافع ملی قربانی اینچنین تصمیمات عجیب و بر علیه منافع ملی و نظام اسلامی گرفته شود.

برای هر وجب از خاک کشور و حفظ نظم و امنیت شهیدانی تقدیم شده تا دشمن بداند امنیت مردم از نان شب واجب تر است و چنانچه لازم باشد در مقابل هجمه های دشمن با چنگ و دندان امنیت ملی را حفظ خواهیم کرد.

امیدواریم مسئولان ذیربط از حوادث بنزینی اخیر درس مناسبی گرفته باشند زیرا تکرار اینگونه اشتباهات فاحش و غیر قابل توجیه که باعث شهادت بهترین فرزندان اسلام و مردم شود یا موجب خوشحالی و هیجان دشمن شود به هیچ وجه قابل تحمل نخواهد بود.

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام برفاش نیوزی های عزیز.من جانباز70درصد هستم. بدلیل اینکه درجبهه عضوکادر لشکر 14امام حسین.ع.شدم. در عملیات کربلای 4ترکش به سرم اصابت کردو سمت چپ بدنم ازکارافتاد و ویلچری شدم .ازلشکراستعفاء دادم بدون هیچ پاداشی یابازخریدی.وحالا حالت اشتغال بنیادهستم.وچون جلوی اسم من نوشته پاسدارمستعفی ماده38 شامل من نمیشود.حقوق یک جانباز40 یا50 درصدی دو برابر من است من نمیدانم حرفم رابه چه کسی بزنم تادردمن رابفهمد. گناه زن وبچه های من چیست.چراکسی رسیدگی نمیکندمگرمن ازاول تاآخرکه مجروح شدم درجبهه وآن هم درتخریب لشکر زحمت نکشیدم. ازآقایان فاش نیوز خواهشمندم صحبت های این حقیررابه گوش یکی ازمسئولین یاآقای مجتهدبرسانیدتا ببینم چگونه باید پیگیری کنم. ازشماعزیزان سپاسگذارم
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi