08 اسفند 1398/ ۰۴ رجب ۱۴۴۱
شناسه خبر : 70940
1398,سه شنبه 12 آذر11:56
اشتراک گذاری در:
عکس روز

گزارش مصور فاش نیوز از بصیرت مردم پایتخت درقبال فتنه بنزینی


مسئولین ذوق نکنند! ما فقط به عشق رهبری و برای حفظ امنیت و کم کردن روی دشمنان آمدیم...

گزارش مصور فاش نیوز از بصیرت مردم پایتخت درقبال فتنه بنزینی

فاش نیوز -  مسئولین ذوق نکنند! ما فقط به عشق رهبری و برای حفظ امنیت و کم کردن روی دشمنان آمدیم.

شعاری دلی تر از این، روی کاغذهایی که در دست راهپیمایی کنندگان بود، نبود! نمایش بصیرتی بی بی نظیر که در دل و ذهن مردمان پایتخت موج می زد!

اینکه بر خلاف افکار برخی اغتشاشگران به ظاهر ناراضی، مردم دیگری هم وجود دارند که گرانی و اقتصاد و بی تدبیری های دولت و ... خیلی چیزها دارد اذیتشان می کند اما می فهمند کجا چه کار باید کرد و فقط به قول آن ضرب المثل " نوک بینی خود را نمی بینند!" که شهر را به هم بریزند اما به هیچ گونه عواقبی فکر نکنند!

مردم تهران دیروز در راهپیمایی ای که از ساعت 2 و نیم تا اذان مغرب و ساعت 5 ادامه داشت به ویژه با پلاکاردهایی که در دست داشتند، نشان دادند که آنها نیز به شرایطی که دولت کریمه تدبیر و امید در کمال بی تدبیری و انتشار ناامیدی ایجاد کرده، معترض هستند اما گوش به فرمان ولی فقیه و رهبر خود نیز هستند و بوی توطئه دشمنان داخلی و خارجی را نیز خوب استشمام می کنند و اگر جایی لازم باشد که به مصالح کل مملکت در میدان حاضر شوند، این بصیرت و همت را دارند.

مردم دیروز علیرغم آلودگی شدید هوا و سرمای پاییزی آذر ماه در چهار مسیر اعلام شده تا میدان انقلاب به زیبایی حاضر شدند و تمام حرف های خود را در شعارهایی ساده بر پلاکاردهایی در دست، به رهبر، دشمنان و مسئولین مملکت زدند.

مانند همیشه نیز عاشقان حقیقی و جان بر کفان و دلسوزان واقعی وطن، جانبازان و ایثارگران با حضور گرم خود برکت این اجتماع شورانگیز بودند و در جای جای مسیر دیده می شدند.

آنهایی که حق واقعی به گردن این وطن دارند با حضورشان و اطاعت از امر رهبر، به بهترین نحوی دهان دشمن و منافقین را بستند و واهی بودن خیالات آنها که نمی خواهند این سرزمین روی امنیت و آرامش ببیند را به همه نشان دادند.

 

گزارش و عکس از شهید گمنام


کد خبرنگار : 20


راهپیمایی     4 آذر     تهران     فاش نیوز     مردم     رهبری     اطاعت                
Reply
no
18
yes
1
گمنامان شهید
1398/09/05 - 12:56
باسلام به ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی و تهران که مانند همیشه گُل کاشتند و بدخواهان و بزدلان داخلی و دشمنان خارجی را ناامید کردند.
اگر حضور مردم تحت راهبری داهیانه امام راحل و مقام عظمای ولایت نبود، حکما" سرنوشت انقلاب و کشور مانند دیگر انقلاب ها در مصر، تونس ، لیبی و ... می شد.
امیدوارم این حضور گرم و پرشور مردم عزیز ایران اسلامی همواره سدی باشد محکم در مقابل دسیسه ها و حملات دیده و نادیده دشمنان این مرز و بوم.
مردم میدانند که برای حفظ وجب به وجب خاک وطن و دین و آیین مان چه جوانان برومندی خون داده اند. پس همین خونها هم بیدارکننده هستند و هم نگهبان.
شهید گمنام عزیز هم که برای ضبط و ثبت این تصاویر زحمات زیادی کشیدند هم عاقبت بخیر بشوند و هم در امورات خود موفق.

no
17
yes
0
جانباز
1398/09/06 - 15:37
شهر ما خانه ماست .
آشوب واغتشاش محکوم است .


no
0
yes
0
1398/09/12 - 15:22
دوستی که منفی میدید ,اطمینان داشته باش هزینه این اتش وسوزاندن را که عدهای کردند از جیب همه ترمیم میشه .پس این روش منطقی نیست .


Reply
no
17
yes
0
امین زاده
1398/09/05 - 15:37
الله اکبر-جانم فدای رهبر

Reply
no
18
yes
0
1398/09/06 - 10:27
سلام ، با عرض تقدیر و تشکر از فاش نیوز عزیز و خبرنگار ارجمند این عکسها حاوی اسناد و پیامهای بسیار مهمی به مسئولان و مردم جهان است که چگونه در مقابل دشمنان و حفظ انقلاب مقاومت و ایستادگی کنند. در حالیکه مردم تحت فشارهای اقتصادی و معیشتی شاهد فساد و اختلاس های بی سابقه و سخنرانی ضد ارزشی دل ها را خون و خانواده معظم شهدا را نگران کرده بود توطئه دشمن یک بار دیگر تبدیل به اتحاد و انسجام مردم و مشتی محکم بر دهان دشمنان شد.
مردم و مسئولان یک بار دیگر نقش رهبری معظم انقلاب را در جلوگیری از توطئه و خسارات جانی و مالی نا محدود را درک کردند و اینک همگان یقین داریم هیچیک از احزاب و جناحهای مدعی قادر به مدیریت عالی کشور نیستند و فقط مردم حزب الله با امامین انقلاب چهل سال حافظ حیثیت ایرانیان و نظم و انقلاب اسلامی میباشند.
یک بار دیگر رفراندوم برگزار شد. در این رفراندوم حضور عده ای فتنه گران غربگرا و ارازل و اوباش و آشوبگر از یکسو و حضور میلیونی امت حزب الله و پیرو ولی فقیه از سوی دیگر برای همگان به خصوص دشمنان نظام اسلامی نتیجه رفراندوم را مشخص و در تاریخ یوم الله ایرانیان ثبت شد.
یکبار دیگر عدم پیوند و سنخیت اصلاح طلبان با فرهنگ دینی و منش ایرانی توسط امت اسلامی در شعارهای انقلابی مردم نمودار شد و فقدان عذر خواهی و جبران اشتباهات و اقدامات غیر مردمی سکولارها و تکنوکراتها را تاکید و آشکار کرد.
اکنون مسئولان دلسوز و انقلابی از وقوع خیانت اطمینان ندارند اما از وجود شائبه خیانت گفتند زیرا ادعای اصلاح طلبان بر علیه آمارهای عملکرد دولت قبل بی اساس بوده که پس از 5 سال به ادامه سیاستهای دولت قبل بازگشته است تا استنادی قابل توجه برای مسئولان ارشد قضایی و نظارتی محسوب شود که برنامه ریزی لازم برای کنترل بودجه و هزینه کشور طی 5 سال گذشته بعمل آورند زیرا در مقایسه با عملکرد قابل توجه دولت قبل و آمار 5 سال گذشته علیرغم درآمدهای نفتی تقریبا مشابه بعلاوه افزایش بیش از 10 برابری حاملهای سوخت ، تفاوت بسیار زیادی بین عملکرد عمرانی و جاری دو طیف دولت و شرایط اقتصادی و معیشتی مردم وجود دارد که فارغ از شعارهای پوچ و بی اساس بر علیه دولت قبل و بازگشت از تصمیم خطای حذف کارت سوخت و تعطیلی قانون هدفمندی که خسارات فراوانی به کشور و مردم وارد کرده و با اقدامات ناشیانه و فاقد هرگونه تدابیر لازم که موید تایید اقدامات و سیاستهای دولت قبل و اشتباهات محرز برای تخریب دولت قبل در 5 سال گذشته میباشد بدون مماشات و تعلل اقدام گردد.

Reply
no
0
yes
0
بهمنیار
1398/09/15 - 21:16
درود و سلام خداوند به شما احسنت ، آری نمایش راه پیمایی دیروز نمایش بصیرتی بی نظیری بود که در دل و ذهن و باور مردمان پایتخت موج می زد بود

نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.