شناسه خبر : 70959
چهارشنبه 06 آذر 1398 , 13:48
اشتراک گذاری در :
عکس روز

نماینده ارومیه در باره اجرای طرح سهمیه بندی بنزین:

دولت باید غلط های زیادش را اصلاح کند!

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اولویت اختصاص سهمیه بنزین به جانبازان و ایثارگران را خواستار شد...

فاش نیوز -  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اولویت اختصاص سهمیه بنزین به جانبازان و ایثارگران را خواستار شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، روح الله حضرت پور، نماینده ایثارگر مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اعلام شتابزده طرح سهمیه بندی بنزین و عدم لحاظ سهمیه جانبازان و ایثارگران در این طرح، آن را به همانند انشایی که توسط دولت نوشته شده است تشبیه کرد و اظهار داشت: طرح سهمیه بندی بنزین و افزایش سه برابری قیمت آن همانند انشایی نوشته شده توسط دولت است که متاسفانه غلط های املایی بسیار زیادی دارد.

نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی که فرزند شهید و عضو جامعه بزرگ ایثارگری است در ادامه سخنان خود توضیح داد: به طور مثال در طرح سهمیه بندی بنزین و در بحث نهادهای نظارتی مانند نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی هیچ سهمیه ای لحاظ نشده است و این موضوع در مورد سهمیه به جانبازان نیز صدق می کند.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اشکالات فراوانی در طرح سهمیه بندی بنزین وجود دارد که لاجرم دولت باید آنها را در آینده برطرف کند متذکر شد: همانطور که در موضوع سهمیه بندی بنزین عجولانه تصمیم گیری شده است سران سه قوه نیز در فرصتی مناسب باید اشکالات و چالش های موجود در این طرح را شناسایی و برطرف کنند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس دهم تاکید کرد: اشکالات موجود در طرح سهمیه بندی بنزین بسیار زیاد است و دولت باید آنها را برطرف کند و ایثارگران در اولویت اختصاص سهمیه بنزین قرار گیرند.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
فقط شعار دادید و فرصت سوزی کردید.اکنون نیز میشود ازاین مصیبت وارده به ملت نهایت استفاده ملی را ببریم.بدون هیچ قشرینگری به هیچکس سهمیه ندهید ،پول فروش بنزین صرف ایجاد وسایل نقلیه عمومی ارزان و قابل استفاده عموم بشود و فقط درصدی ازآن صرف امور یارانه ای کم بضاعتان بشود
سلام، سخنان آقای روح الله حضرت پور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس که اولویت اختصاص سهمیه بنزین به جانبازان و ایثارگران را خواستار شده همان ماجرای تخریب دولت قبل و حذف بسیاری از اقدامات در دولت قبل که بسیار بجا و مناسب بودند توسط دولت اعتدال بر کسی پوشیده نیست که تمام مخالت ها براساس سیاست زدگی و دعواهای جناحی انجام شده که علیرغم شعارهای اعتدال و جلوگیری از دعواهای جناحی متاسفانه بسیار پر رنگ و تاثیر گذار عمل گردیده است.
سهمیه بنزین در دولت قبل وجود داشت که برای جانبازان ماهیانه علاوه بر سهمیه عادی چند لیتر هم سهمیه جانبازان اضافه شده بود اما دولت اعتدال همچنان با پافشاری بر مخالفت با اقدامات دولت قبل از تعیین سهمیه برای جانبازان حتی بر علیه اظهارات نمایندگان مجلس خودداری کرده است.
مهمترین اقدامات بسیار مخرب دولت اعتدال در جهت حذف مصوبات هیات وزیران در دولت قبل میتوان از حذف بسته های تشویقی کارمندان دولت نام ببریم که براساس تبعیت از نامگذاری سالیانه از جمله تلاش و کار مضاعف توسط رهبر معظم انقلاب در هیات وزیران دولت قبل اجرا شده بود لیکن دولت اعتدال آنها را حذف کرده برای مثال تعدادی مصوبات تشویقی برای دستگاه های اجرایی بود که چنانچه ارگانی در ارزیابی سالیانه حائز کسب رتبه اول تا سوم بین دستگاههای اجرایی کل کشور بود همچنین تشویق کارمندانی که در ارزشیابی سالیانه حائز کسب نمره بالای 95 از 100 نمره بود مشمول سالیانه یک میلیون تومان تشویق بود لیکن همگی حذف شدند و انگیزه تلاش و کار مضاعف پرسنل نابود شد.
قیمت خدمات دولتی بیش از 10 برابر شده اما حقوق کارمندان کمتر از نیم برابر اضافه شده و کلیه مزایای کارکنان قطع شده بنابراین انگیزه فعالیت و تلاش مضاعف بهیچوجه وجود نداردو از بین رفته است.
براساس آخرین تحقیقات در علوم مدیریتی که در کشور آمریکا تدوین گردیده روش معروف به 50 به 50 بهترین نوع و روش مدیریت در جهان است. براساس این روش توجه مدیریت به انجام کار می بایست معادل با توجه به کارکنان باشد لذا چنانچه توجه به انجام کار باشد اما توجه به کارمند نباشد یا بالعکس این مدیریت موفق نخواهد شد. مدیریت در دولت اعتدال بدون توجه به پرسنل مردود و توسط کارشناسان بی کفایت معرفی شده همچنین وزیر خارجه آمریکا نیز مشکلات اقتصادی کشور را سوء مدیریت معرفی کرده که تحریم تاثیر چندانی در اقتصاد ایران نداشته است علیهذا پیشنهادات بسیاری برای اصلاح روش های مدیرتی به دولت ارائه شده اما بجز موارد معدود و محدود هیچگونه تغییری در روش های غلط و فاقد مبنای مدیریت در دولت اعتدال ایجاد نشده و موجب افزایش مشکلات کشور و مردم گردیده است.
دولت قبل تنها دولتی بوده که سعی در اجرای عدالت داشته و به دنبال پیاده سازی آرمان های شهیدان خونین کفن و امام روح الله و نیز اهداف رهبری انقلاب بوده است. و محبوبیت آن دولت در میان ملت ایران به همین سبب می باشد. ان شاالله که همه ما عاقبت بخیر شویم.
سلام..درخصوص مصوبه بنزین توسط سران سه قوه،مجلس نشان دادکه هیچ نظارتی برمصوبه نداشته وفقط نمایندگان محترم حرف میزنند..مثل تمام مصوبات درخصوص ایثارگران که مجلس تصویب میکنه ودولت اجرانمیکنه...ماکه نفهمیدیم مجلس کجای اموراست؟؟
بنزین بخوره توسرتان،دفترچه درمان به من جانباز سه مورد مجروحیت و40ماه خط مقدم جبهه جنگ تحمیلی بدون هیچگونه سقف حمایتی بدهید که برای قرص اعصاب وروان سه ساله ازبازار آزاد تهیه می کنم دفترچه درمانی بدهید،سه ساله مثل توپ ایثار گران تهران مرا به بنیاد شهید کرمانشاه وبنیاد شهید کرمانشاه مرا به ایثار گران تهران شوت می کند لااقل جلوی این بی عدالتیها وبی کفایتیهای عده ای در ایثارگران تهران رابگیرید قاسمی از کرمانشاه
سلام چرا حقوق جانبازان اضافه نمیشود چرا موقعه ما واریز نمیشود جانباز بیست و پنج درصد حالت اشتغال چرا معوقات واریز نمیشود چرا بما بنزین نداد دولت فکری کنید ممنون موفق باشید
بسم رب الشهدا والصدیقین .یک جانباز هیچ وقت بدوبیرا نباید بگوید چون خیلی ها دوست دارند بجان هم بیفتیم
من دفاعیه شما نسبت به حمایت از جانبازان وخانواده شهدا وایثارگران را مورد تشویق قرار داده وسلامتی شما که از سربازان گمنام آقا امام زمان عج تعالی هستید از خداوند بزرگ خواهان وخواستارم1 994
بنده ازتوجهات و حمایت شما نسبت به جانبازان وخانواده شهدا وایثارگران کمال قدردانی وسپاس را دارم وبعد از بنزین حدود چهار سال است که عیدی حالت اشتغال منو نداندودیگر اینکه چراحقوق ایثارگران کل کشور مساوی نیست مثلا۴۵درصد شهرستان با استان متفاوت است چرا
جانباز اصغر طهماسبی هستم با شماره من تماس بگیرید
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi