19 آذر 1398/ ۱۳ ربيع الثاني ۱۴۴۱
شناسه خبر : 71044
1398,یکشنبه 10 آذر11:01
اشتراک گذاری در:
عکس روز

چه خوب حرفهای امام را گوش دادید!


 گله ای ازجانبازان عزیز دارم!

چرا برای گرفتن حقتان اینقدرخودتان را خار می کنید؟ البته دراصل ما پس از گذشت 3دهه نباید مشکلات داشته باشیم که متاسفانه هنوز داریم، خصوصا دردولت پرزیدنت روحانی.

ریاست قوه مجریه و همه کسانی که بر مناصب دولتی تکیه زده اید؛

همه تون مدیون جامعه هدف (خانواده معزز شهداء، جانبازان و آزادگان) می باشید، چرا که صندلی که بر رویش جلوس کرده و میزی که درجلویتان قرارداردپایه هایشان برروی خون ریخته شده رشیدترین جوانان سرزمینمان ودست وپاهای بریده شده قرارگرفته است. البته در شعارهای فریبنده تان خود و آحاد ملت را مدیون و مرهون شهداء و جانبازان و آزادگان دانسته، ولی درعمل دشمنی می کنید.

من به عنوان عضو کوچکی ازجامعه ایثارگران شما دولتیان و مجلس نشینان را به فرمایش گهربارحضرت امام خمینی(ره) دعوت می کنم که فرمودند نگذارید پیشکسوتان جهاد و شهادت درپیچ وخم زندگی روزمره خود به فراموشی سپرده شوند.

و جهت یادآوری به شما مسئولین فرمودند: دلبسته به دنیا نشوید که دلبستگی به دنیا سرآمد هر لغزش و گناهی ست!

چه خوب شما حضرات به فرمایشات امام خمینی عمل نمودید. بنده درخواستی نداشته چرا که می دانم شماها شیفته و فریفته دنیاشده اید و ازچنین افرادی توقع نابجایست که درخواستی داشته باشیم یا اینکه بخواهند حقی را ادا کنند.

این را بدانید و آگاه باشیدکه عمرجانبازان کوتاه است و با درد و رنج و زخم زبان دنیای فانی را بدرود گفته و شماها نیز شاید چند صباحی بیشتر از ما عمر کنید. 

چه خوبست هر ازگاهی به تاریخ مراجعه کنید تا ببینید که برپیشنیانتان چه گذشته است! اگر به خدا و روز رستاخیز ایمان ندارید لااقل بیاندیشیدکه تاریخ درباره شما چه خواهد نوشت و آیندگان چگونه قضاوتتان خواهندکرد.

عکس های شهدا را که مشاهده می کنیم چه خوب ست کمی خجالت، کمی شرم و کمی حیا کنیم.

همانطور که در طول بیش از3دهه سوخته ایم ولی نباخته ایم، بازنده واقعی شما حضرات دولتیان و نمایندگان خانه ملتید و بس! با آرزوی صحت و تندرستی و طول عمر برای مقام معظم رهبری.

با تشکر - یکی از یاد رفتگان دوران دفاع مقدس


کد خبرنگار : 20


رزمنده     مسئولین     مشکلات     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
4
1398/09/11 - 14:19
سلام ، در فلسفه اسلامی نتیجه اعمال انسانها به سه بخش تقسیم شده است.
1- متیجه اعمال زود رس یعنی نتیجه عمل خیلی زود به انسان بازگشت دارد مانند کسی که به آتش دست بزند نتیجه عملش را خیلی زود کسب می کند.
2- نتیجه عمل دیر رس یعنی انسان عملی انجام دهد که پس از گذشت مدتی نتیجه عمل را کسب کند مثل محبت به خانواده و دوستان و اعمالی که بازخورد آنها در زندگی قابل دریافت است.
3- نتیجه اعمال بس دیر رس که در این دنیا نتیجه اعمال برگشت نخواهد کرد زیرا اینگونه اعمال در طیف خوب و بد بسیار بزرگ هستند و در دنیای مادی قابل دریافت نخواهند بود بنابراین دریافت نتیجه اینگونه اعمال در بهشت یا دوزخ امکانپذیر است.
مسئولانی که بنابر وظیفه و تکلیف و دریافت حقوق میبایست در حفظ و نشر ارزشهای نظام اسلامی و دفاع مقدس خدمت و تلاش کنند اما در جهت مخالف و عکس اقدام کنند نتیجه اعمالشان بصورت سه شکل فوق الذکر به ایشان بازگشت میکند تا در دنیا و آخرت محاکمه و مجازات شوند.
این روزها شاهدیم نتیجه اعمال برخی مسئولان که از صراط مستقیم خارج شدند در تمام دنیا نمایان شده که بدترین شکل مجازات آنها فقدان ارزش نزد دوست و دشمن است زیرا نتیجه اعمالشان آنچنان باعث خواری و ذلت گردیده که با تمام ثروت دنیا نمیتواند ذره ای اعتبار و آبرو کسب کنند همانطور که شاه مخلوع و پدرش پس از 50 سال نوکری اجانب با خواری و ذلت نزد دوست و دشمن در غربت و تنهایی جان دادند و هرگز ثروتهای انبوه نتوانست تغییری در مرگ و زندگی آنها ایجاد کند.

Reply
no
5
yes
0
1398/09/11 - 16:49
سلام برادرعزیزم تفسیرتان بجا ولی عالی نیست خوب دراین میان به افرادی که توسط فردیاافرادی صورت گرفته وگاها باعث ازهم پاشیدن زندگی ها ویاحتی مرگ افراد میگردد البته مرگ ظاهرقضیه هست به نظرحقیرمرگی درکارنیست بلکه تولددوباره ای آنهم درسرای باقی وجاویدان البته فراقش برای بستگان کمی سخت هست ،دوست خوبم درهرصورت ممنون بابت مطلبتون خداوندبی نهایت مهربان درپناه خودش حفظ فرماید آمین یارب العالمین،مجروح دفاع مقدس

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.